Problem z transportem na trasie Andrychów – Wieprz

Region, Wadowice, Andrychów, Gospodarka, Wiadomości, 16.04.2018 11:00, PG

Mieszkańcy nie mają czym dojechać do szkoły i pracy. Czy andrychowskie autobusy będą jeździły na trasie Andrychów - Wieprz?

Problem z transportem na trasie Andrychów – Wieprz

Mieszkańcy Frydrychowic i Przybradza apelują do władz gminy i powiatu wadowickiego o wpłynięcie na prywatnego przewoźnika, aby ten przywrócił kursy na trasie Andrychów - Frydrychowice – Andrychów o konkretnych godzinach.

Problem jest w tym, że młodzież nie ma jak dojeżdżać i wracać ze szkół, a mieszkańcy do pracy w Andrychowie.

Jak się dowiadujemy problem nie dotyczy tylko Frydrychowic, ale także Nidku.

Jak zapewniają nas włodarze gmin Wieprz zamierzają się pochylić nad tym problemem. Ostatnio wójt Małgorzata Chrapek powiedziała, że chce się dogadać z gminą Andrychów i korzystać z ich nowych autobusów na trasie międzygminnej. Wtedy sytuacja może się poprawić, ale to pewnie dopiero od przyszłego roku a sprawę trzeba rozwiązać już teraz.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

`, 16.04.2018 19:27

"a mieszkancy Miasta i Gminy Andrychow do tego doplacaja" ............... "oczywiście że nie za darmo"

rafi, 16.04.2018 18:59

Zgk z Andrychowa wywozi smieci z Wieprza dwa razy taniej niz z wiosek z Gminy Andrychów,to teraz autobysy z Andrychowa beda wozily dupe wieprzanom za 1.25zl?????????a mieszkancy Miasta i Gminy Andrychow do tego doplacaja.

rafi, 16.04.2018 18:58

Zgk z Andrychowa wywozi smieci z Wieprza dwa razy tanuej nuz z wiosek z Gminy Andrychów,to teraz autobysy z Andrychowa beda wozily dupe wieprzanom za 1.25zl?????????

igor102, 16.04.2018 17:14

info dla abccba - Cela+ długo oczekiwany przez Polaków program wreszcie wystartował !!! Będzie się działo ;-)))

abcabc, 16.04.2018 14:47

oczywiście że nie za darmo.

barte, 16.04.2018 12:00

Czyli gmina Andrychów zacznie zarabiać na obsłudze transportowej gminy Wieprz?