Zajęcia z akrobatyki w Kętach i w Andrychowie

Kęty, Andrychów, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 12.09.2017 11:11, a
Szkoła Akrobatyki Akro-Spas od 3 lat prowadzi zajęcia akrobatyki dla dzieci w Kętach oraz po raz pierwszy w Andrychowie.
Zajęcia z akrobatyki w Kętach i w Andrychowie

Akrobatyka to dyscyplina sportowa, która rozwija i kształtuje psychomotorycznie, daje siłę, gibkość, koryguje niedoskonałości ciała i kształtuje sylwetkę. Uczy dyscypliny, odwagi, systematyczności, współpracy w grupie oraz orientacji przestrzennej. Pozwala uwolnić emocje, eliminuje stresy.

AKROBATYKA JEST BAZĄ DO KAŻDEGO RODZAJU SPORTU.

Zajęcia w Kętach odbywają się w poniedziałki i w piątki w Zespole Szkół im M. Dąbrowskiej przy ul. Kościuszki 29 (przy dworcu). Uczestniczą w nich dzieci i młodzież w wieku od 5 do 19 lat, podzielone na grupy w zależności od zaawansowania.

Od tego roku zajęcia będą odbywać się również w Andrychowie. Co środę w w Szkole Podstawowej nr 4 w Andrychowie ul. Włókniarzy 10a . Zaplanowano zajęcia w grupach dla dzieci niezaawansowanych, grupy podstawowe.

Zajęcia poprowadzi absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Sofii , wykwalifikowany trener akrobatyki i gimnastyki sportowej, wielokrotny medalista. Trener w Państwowej Szkole Sztuki Cyrkowej w Julinku. J
ego uczniowie, absolwenci szkoły pracują w najlepszych cyrkach np. Cyrk Zalewski goszczący niedawno w Kętach i Andrychowie.

 

Zapisz dziecko już teraz!

 

Spotkania organizacyjne dla rodziców odbędą się:

Kęty - 5 września godz 19.00

Andrychów - 6 września godz. 19.00

Telefon kontaktowy: 510 141 091

Profil na facebooku: Szkoła Akrobatyki Akro-Spas

 

 

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: kontakt@mamNewsa.pl

Brak komentarzy