Zadbaj o klimatyzację w swoim samochodzie z Good Serwis

Region, Andrychów, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 15.05.2018 12:15, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Już robi się bardzo ciepło. Czy twój samochód jest gotowy na upalne dni?
Zadbaj o klimatyzację w swoim samochodzie z Good Serwis

Przez wiele lat klimatyzacje samochodowe uchodziły za niemal całkowicie bezobsługowe - ich przeglądów nie przewidywały nawet instrukcje serwisowe aut. To już przeszłość.

Od czasu kiedy freon występującym w autach pod kryptonimem R12 został zastąpiony preparatem R134a, klimatyzację trzeba sprawdzać regularnie. Teraz używany czynnik chłodniczy z łatwością wydostaje się przez najdrobniejsze nieszczelności układu.

Jeśli klimatyzacja jest w pełni sprawna, to przez pory gumowych przewodów w ciągu roku z układu ubywa 10-15% czynnika chłodniczego. Jest go mniej. Dlatego jest gorsze chłodzenie. Automatycznie wzrasta ryzyko awarii. Przykładowo zatarcia kompresora, bo chłodziwo jest również nośnikiem oleju smarującego wszystkie podzespoły klimatyzacji.

Zadbaj już dziś o siebie i swoich pasażerów i o wasz komfort jazdy. Odwiedź nas. Na hasło mamNewsa.pl otrzymasz 10% rabatu na usługę.

U nas załatwisz także kompleksową obsługę klimatyzacji.

Przegląd oraz dezynfekcja układu nawiewowego klimatyzacji zalecana jest raz do roku. Systemy klimatyzacyjne mają wyjątkową podatność na gromadzenie się w ich wnętrzu i rozmnażanie pleśni i bakterii.


GoodSerwis

Z.U.H. Paszewski Łukasz

Serwis Ogumienia, Mechanika Samochodowa

34-120 Andrychów
ul. Szewska 2 (koło Domu Kultury)

Mobile: +48 512 144 302

Tel: +48 (33) 875 21 44


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy