Praca w firmie WMC TECH

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 06.11.2023 19:15,
Ogłoszenie.

WMC TECH to czołowy polski producent maszyn i linii technologicznych który funkcjonuje na rynku od 2014 roku . Specjalizujemy się w robotyzacji i automatyzacji dla przemysłu paletowego, drzewnego i paletowo-drzewnego. Realizujemy projekty w Polsce i Europie, tworząc innowacyjne rozwiązania przemysłowe.

Firma poszukuje aktualnie osób na stanowisko: Elektryk- Montażysta/Elektromechanik

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Montaż elektryczny i mechaniczny szaf sterowniczych według dokumentacji technicznej

  • Uzbrojenie maszyn elektryczne i pneumatyczne

  • Okablowanie szaf sterowniczych

  • Montaż końcowy

  • Uruchamianie maszyn

  • Wyjazdy serwisowe do klientów po nabraniu doświadczenia

NASZE WYMAGANIA

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie min. zawodowe z jednego z obszarów: elektryka, elektrotechnika, mechatronika, elektronika, automatyka przemysłowa

  • Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • Zdolności manualne i dokładność

  • Gotowość do wyjazdów na uruchomiania

OFERUJEMY

  • Atrakcyjne wynagrodzenie ok. 6000-7500 zł brutto/mies. podstawy

  • Plus premie

  • Dofinansowanie do karty MultiSport

  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje : bezpieczeństwo maszyn , rysowanie schematów pneumatycznych , rysowanie schematów elektrycznych etc.

  • Szkolenia produktowe dostawców

  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej

  • Przyjazne i atrakcyjne środowisko pracy

  • Narzędzia pracy, w tym ubrania robocze 3 komplety

  • Zatrudnienie w stabilnie rozwijającej się firmie od 2014 roku

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt
Pod numerem telefonu +48 602 512 923
Przesyłanie CV na adres [email protected]

- ogłoszenie -

News will be here