Praca w firmie Ogniochron

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 20.10.2023 09:55,
Ogłoszenie.

OGNIOCHRON S.A.
poszukuje pracownika na stanowisko:

KOORDYNATOR DS. SERWISU I REKLAMACJI

Miejsce pracy: Andrychów

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne lub pokrewne (np.: ppoż., bhp);

  • łatwość w poruszaniu się i analizowaniu przepisów prawnych oraz technicznych branżowych;

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, wysoka kultura osobista;

  • predyspozycje do prowadzenia szkoleń grupowych;

  • umiejętność pracy w zespole oraz budowania trwałych relacji z klientami;

  • wysoka umiejętność planowania pracy, rzetelność, odpowiedzialność, samodzielność, gotowość do poszukiwania rozwiązań;

  • prawo jazdy kat. B;

  • gotowość do wyjazdów służbowych.

Mile widziane:

  • doświadczenie w branżach pokrewnych;

  • język angielski komunikatywny;

  • znajomość zagadnień przeciwpożarowych i gaśniczych.

Twój zakres obowiązków:

  • bieżąca obsługa procesu reklamacyjnego;

  • przygotowywanie raportów i analiz dotyczących serwisu i reklamacji;

  • nadzór nad działem serwisu;

  • śledzenie i aktualizacja przepisów oraz regulacji dotyczących zbiorników ciśnieniowych i gaśnic;

  • przygotowywanie i prowadzenie szkoleń dla zakładów serwisowych;

  • kontrola, nadzór i administrowanie procesem przydzielania autoryzacji serwisowych;

  • wsparcie w zagadnieniach przeciwpożarowych i gaśniczych w kontekście produktów firmy.

Oferujemy:

  • umowa o pracę;

  • praca w firmie będącej liderem w branży;

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon);

  • elastyczne godziny pracy;

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kompetencji;

  • prywatna opieka medyczna;

  • zestaw benefitów (dofinansowanie do wypoczynku, bony świąteczne, karta sportowa, zajęcia językowe).

CV prosimy przesyłać na adres:

[email protected]

Koniecznie z dołączoną klauzulą:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji przez firmę OGNIOCHRON S.A., zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE”.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

News will be here