OTWARCIE NOWEJ RESTAURACJI W ANDRYCHOWIE!

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 28.06.2018 17:40, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Serdecznie zapraszamy już w najbliższą sobotę, 30 czerwca na otwarcie nowej Restauracji w Andrychowie, usytuowanej w samym sercu miasta.
OTWARCIE NOWEJ RESTAURACJI W ANDRYCHOWIE!

Restauracja Mickiewicza powstała z marzenia stworzenia miejsca z dobrą kuchnią, profesjonalną obsługą i niezobowiązującą atmosferą, sprzyjającą spotkaniom zarówno rodzinnym, jak i towarzyskim.

To co wyróżnia ją na tle innych to nie tylko przyjazny wystrój, otwarta kuchnia i taras widokowy, ale przede wszystkim nowoczesne podejście do sztuki kulinarnej. W naszym menu znajdą Państwo niepowtarzalne smaki, m.in stek z sezonowanej polędwicy wołowej w sosie whisky, ale także zachwycające, tradycyjne dla tego miejsca dania, jakimi są chociażby znane przez wszystkich Andrychowskie placki ziemniaczane z gulaszem.

Znakomitym dopełnieniem każdego posiłku są starannie wyselekcjonowane wina oraz bogata oferta piw rzemieślniczych.

Otwarcie już w najbliższą sobotę o godzinie 9:00.

Serdecznie zapraszamy, będzie nam bardzo miło móc Państwa gościć!

www.RestauracjaMickiewicza.pl

Andrychów, Plac Mickiewicza 1ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy