OGŁOSZENIE. Praca na produkcji w Andrychowie

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 12.07.2023 08:00,
Ogłoszenie.

OGŁOSZENIE O PRACĘ! PRACA NA PRODUKCJI

- POMOCNIK LAKIERNIKA PROSZKOWEGO -

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

· przygotowanie powierzchni do lakierowania

· zawieszanie i pakowanie detali zgodnie z technologią procesu

· kontrola jakości wykonanego produktu

· transport ręczny lub mechaniczny produktu gotowego

NASZE WYMAGANIA:

  • umiejętności zawieszania metalowych części w logiczny i efektywny sposób
  • umiejętność organizowania własnych obowiązków
  • rzetelność i zaangażowanie w realizacji powierzonych zadań

OFERUJEMY:

· zatrudnienie na umowę o pracę

· pracę w zgranym zespole

· możliwość rozwoju zawodowego

· Dodatki do pensji : premie miesięczne

CV proszę kierować na adres: [email protected]

Do CV proszę dołączyć poniższą klauzulę:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)"

News will be here