reklama
reklama

Zmarła Teresa Sołtys

Wiadomości, Ostatnie pożegnanie, 17.04.2023 09:00,
Była wieloletnim prawnikiem w Starostwie Powiatowym w Wadowicach.
Zmarła Teresa Sołtys

Informację zamieściło Starostwo Powiatowe w Wadowicach:

"Z wielkim smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci śp. Teresy Sołtys – wieloletniego pracownika Starostwa Powiatowego w Wadowicach. Fachowy prawnik, rzetelny pracownik, dobry człowiek – taką ją zapamiętamy. Pani Teresa zawsze chętnie dzieliła się swoją wiedzą i doświadczeniem i była ogromnym wsparciem dla wszystkich pracowników urzędu.


Rodzinie oraz Przyjaciołom Zmarłej składamy wyrazy najgłębszego współczucia. Łącząc się w żałobie i smutku, zapewniamy o pamięci w tych trudnych dla Państwa chwilach.

Przewodnicząca Rady Powiatu Zofia Kaczyńska wraz z radnymi
Starosta Wadowicki Eugeniusz Kurdas
Wicestarosta Beata Smolec
Pracownicy Starostwa Powiatowego w Wadowicach

Msza święta żałobna za duszę śp. Teresy Sołtys zostanie odprawiona we wtorek, 18 kwietnia 2023 r. w Bazylice Ofiarowania NMP w Wadowicach o godz. 13.00. Różaniec w intencji Zmarłej odbędzie się pół godziny przed liturgią, czyli o godz. 12.30."


reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy