reklama
reklama

Wracali z łomem i pieniędzmi z włamania do sklepu

Wiadomości, 08.02.2016 10:45, ks
Mężczyźni zostali zatrzymani podczas przypadkowej kontroli, a wszystko przez....
Wracali z łomem i pieniędzmi z włamania do sklepu

Na początku lutego policjanci z Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego suskiej komendy w trakcie nocnego patrolu w Suchej Beskidzkiej zauważyli samochód marki Fiat Cinquecento, który nie miał sprawnego reflektora. W związku z tym zatrzymali go do kontroli.

 

W pojeździe znajdowało się dwóch mężczyzn w wieku 34 i 37 lat, a w bagażniku policjanci ujawnili łom oraz przedmioty mogące pochodzić z przestępstwa. Jeden z mężczyzn posiadał przy sobie gotówkę, w większości w bilonie, która sugerowała, iż może pochodzić z kasy sklepowej. 

 

- W tym przypadku policyjny nos nie zawiódł, bo mężczyźni przyznali się, że właśnie wracali z włamania do jednego ze sklepów przy ul. Mickiewicza w Suchej Beskidzkiej. Przy okazji wyszło również na jaw, że dokonali oni jeszcze dwóch włamań na terenie Suchej Beskidzkiej w nocy z 27/28 stycznia 2016r. – do piekarni oraz do kwiaciarni. W sumie na tych włamaniach „dorobili się” kilku tysięcy złotych – informuje Anna Gąsiorek-Rezler, rzecznik Kpp Sucha Beskidzkiej.

 

Obaj mężczyźni nie mają stałego miejsca zamieszkania, pochodzą z powiatu olkuskiego, byli wielokrotnie karani za podobne przestępstwa, niedawno opuścili zakłady karne. Ponieważ działali w warunkach recydywy to grozi im kara do 15 lat pozbawienia wolności.

 

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy