reklama

Weekend pełen atrakcji

Wiadomości, 09.12.2015 14:07, ks
Przed nami kolejny weekend - ten zapowiada się wyjątkowo intensywny artystycznie...
Weekend pełen atrakcji

Już w piątek (11.12) o godzinie 18:00, w Galerii Szklana  uroczyście wystawę swoich prac otworzą pracownicy krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych.  Jest to już druga cześć "Repetycji"- kopii prac wykonane technikami stosowanymi przez autorów oryginałów. 

 

W sobotę czekają aż dwa ciekawe wydarzenia: 

- o godzinie 15:00 w pojedynku na wiersze i rymowanki zmierzą się najmłodsi mieszkańcy naszej gminy, nie lokomotywa a zatorska Ciuchcia  stanie się tłem dla konkursowych zmagań przedszkolaków. 

- od godziny 19:00 prawdziwa bluesowa uczta, na scenie ROKu wystąpi formacja Going Home 

 

Z kolei w niedzielę o godzinie 16:00 rozpocznie się "Zatorski Karp na Świątecznym Stole", czyli  prawdziwy przedsmak Świąt - i to dosłownie: panie z koła gospodyń przygotują degustację potraw i wypieków świątecznych.

 

Koncertowo Boże Narodzenie w Zatorze przywita zespół "Dzień Dobry", a do tego stoiska z produktami regionalnymi rękodzielniczymi, benedyktyńskimi, pierniczkami, warsztaty dla najmłodszych i cała masa atrakcji. 

 

 

źródło: ROK Zator

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy