reklama

W Wigilię już wszyscy świętują

Wiadomości, 21.12.2015 13:00, (red)
Na Wigilię lepiej nie planować wizyt w urzędach czy w przychodni lekarskiej. Będą zamknięte. Ale są wyjątki...
W Wigilię już wszyscy świętują

Zapowiada się długi świąteczny weekend. Wigilia przypada czwartek, Boże Narodzenie – w piątek, drugi dzień świąt – w sobotę, a później jest niedziela.


 

W większości urzędów Wigilia, choć to normalny dzień roboczy, będzie dniem wolnym w związku z dniem świątecznym przypadającym na dzień 26 grudnia 2015 r. (sobota).  Tak będzie m.in. w Starostwie Powiatowym w Wadowicach czy w Urzędzie Miejskim w Andrychowie, czy w Urzędach Gminy w Wieprzu i w Tomicach.

 

Ale nie tylko. Również kierownictwo andrychowskiej przychodni specjalistycznej N ZOZ "MEDICAN" w przy ul. Krakowskiej 91 (dawna Przychodnia AZPB) poinformowało, że 24 grudnia poradnie specjalistyczne i stomatologiczne będą nieczynne.

 

W Wigilię czynny jest za to Urząd Gminy Kęty, ale w ten dzień kasa urzędu działa krócej - do godziny 12:00. Ale uwaga: wydział komuniacji w Kętach w Wigilię jest nieczynny!

 

 

 

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy