reklama

To już pewne. W tym roku remont drogi przez Podlesie

Wiadomości, 29.01.2016 18:30, ks
Decyzja zapadła. Ważna dla mieszkańców i kierowców droga będzie w tym roku remontowana. A inne drogi?
To już pewne. W tym roku remont drogi przez Podlesie

W piątek (29.01) wojewoda małopolski zatwierdził listę inwestycji drogowych, które zostaną dofinansowane w ramach Programu Rozwoju Gminnej i Powiatowej Infrastruktury Drogowej.

 

Na liście znajduje się tylko jedna droga w naszym regionie – chodzi o remont ulicy Żeromskiego w Kętach. To ważna i popularna trasa - tzw. stara droga w kierunku Bielska przez Podlesie. Alternatywa do drogi krajowej nr 52. Korzysta z niej mnóstwo kierowców jadących do Bielska-Białej.

 

W tym roku remontowany będzie trzykilometrowy odcinek tej dziurawej drogi - od Kęt do granicy z gminą Kozy.

 

Szacunkowo inwestycja warta jest 6,4 mln zł, z tego połowę ma stanowić dotacja z budżetu państwa. Resztę dołożą Starostwo Powiatowe w Oświęcimiu i Urząd Gminy Kęty.


Przepadły inne wnioski o remonty dróg. Starostwo wadowickie chciało wyremontować prawie 5 km drogi Wieprz - Nidek, ale na razie dotacji nie dostanie.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

mark7, 30.01.2016 18:27

Wreszcie dociera informacja i powoduje zakładany skutek. Co do wrażenia to poczekamy ,zobaczymy. Po drugie ,kto upoważnił Cię do zabierania głosu w imieniu wszystkich. Nie wszyscy wierzą i maja z Tobą podobne poglądy. Pisz w swoim imieniu ,a będzie to bardziej wiarygodne. I pozdrów Igorze jelito grube!!!!!!

AntyPIS, 30.01.2016 12:50

mark7 nie musisz mierzyć wszystkich swoją miarą i obrzydzać forumowiczom sobotę. Wszyscy tu obecni wierzymy, że zaglądanie sobie w odbyt i ekstaza spowodowana taką dewiacją jest u ciebie w domu tradycją rodzinną, ale oszczędź nam szczegółów bo nie robisz na nikim wrażenia.

mark7, 30.01.2016 11:49

Igorze numerowany!!! Powtarzasz się często . Budzi to u mnie nadzieje ,że już niebawem dojdziesz do punktu ,w którym odwożą na Dąbrowskiego. Nie wiem dlaczego , u Ciebie widok jelita grubego wywołuje taką ekstazę. Są różne zboczenia i dewiacje. Mniej lub bardziej szalone. Zależy to od wyobraźni i możliwości chorego osobnika. Do Ciebie mam gorącą prośbę. Nie zaglądaj sobie do odbytu, gdyż jest wielce prawdopodobne ,że skręcisz sobie kark. Jakże wtedy forum to, byłoby ubogie i nudne. Nie rób tego!!!!

kalafior, 30.01.2016 09:15

Nie wiem kto to taki"niedacznicy"?Wszystkich z PIS czy tak czy siak napiętnowalibyscie cokolwiek by zrobili.

kalafior, 29.01.2016 22:08

barte,tomekx i abcabc to przeżyc nie moga ze PIS rządzi .

onufry, 29.01.2016 22:00

barte, zła wiadomość. Listę zatwierdził wojewoda małopolski. Pisowski wojewoda! Ty się tą drogą, barte, nie wybieraj jeździć po remoncie. To będzie wredna, antydemokratyczna, bezczelna, pisowska droga przez Podlesie. Brrrrr....

igor1234, 29.01.2016 21:24

barte....przypadek z jelitem grubym w miejscu gdzie większość ludzi ma mózg.... . . medycyna zna takie przypadki...