reklama
reklama

Temperatura znowu mocno w dół

Wiadomości, 18.01.2017 12:20, ks
Synoptycy znowu prognozują duży spadek temperatury.
Temperatura znowu mocno w dół

Wydział Zarządzania Kryzysowego i Spraw Obronnych Starostwa Powiatowego w Wadowicach informuje, że na terenie województwa małopolskiego prognozuje się temperaturę minimalną w nocy 18/19.01 miejscami od -16°C do -13°C.

 

Temperatura minimalna w nocy 19/20.01 od -20°C do -17°C, lokalnie spadek temperatury do -25°C. Temperatura maksymalna w dzień 19.01 od -8°C do -5°C. Wiatr o średniej prędkości od 10 km/h do 15 km/h (źródło: IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie).

 

Przewiduje się wystąpienie niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych powodujących duże straty materialne i zagrożenie życia. Niebezpieczne zjawiska w silnym stopniu ograniczają prowadzenie działalności. Zalecana ostrożność, potrzeba śledzenia komunikatów i rozwoju sytuacji pogodowej. Zachęcamy do skorzystania z aplikacji RSO.

 

Taka stytuacja utrzyma się do soboty.

 

 

źródło: Starostwo Powiatowe Wadowice

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy