reklama

Tak to właśnie wygląda. Niebieskie powietrze w mieście, smród i pył [FOTO]

, Wiadomości, 23.08.2018 19:30, PG
Co my wdychamy?
Tak to właśnie wygląda. Niebieskie powietrze w mieście, smród i pył [FOTO]

Czytelnicy co jakiś czas przysyłają nam zdjęcia dymu jaki unosi się nad miastem z siedzib różnych firm. Tym razem kopci się z kominów odlewni czy elektrociepłowni.

- Dziś od ok. 7.00 było niebieskie powietrze w mieście...takie zadymienie. – pisze do nas Czytelnik. -Smród na Batorego jest często nie do zniesienia.Z kolei inny z naszych Czytelników – Pan Michał - pokazał nam jak wyglądają różne rzeczy po nocy przy ul. Batorego w Andrychowie. Na ławkach, płocie czarny pył. A my wszyscy to wdychamy.

O takich sytuacjach pisaliśmy już wiele razy. Andoria – Mot twierdzi, że to nie dym, a para wodna. - Parę tę można łatwo pomylić z zanieczyszczeniami, jednak jej zawartość nie jest szkodliwa. – oświadczał kiedyś prezes Andorii – Mot.
foto: Czytelnicy

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Nostradamus, 24.08.2018 12:59

Odlewnia to największy truciciel w Andrychowie. Jak oni się uchowali w czasach gdy stwia się na ekologię. Wdychamy smród a potem dziwimy się skąd birą się te choroby nowotworowe.

optimal, 24.08.2018 09:57

Posadzić prezesa na kominie i niech sobie z godzinke pooddycha parą wodną.