reklama

Strażacy mają do rozniesienia 10 mln ulotek!

Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 23.03.2021 11:35,
Nowe zadanie dla strażaków ochotników.
Strażacy mają do rozniesienia 10 mln ulotek!
Do powiatowych komend straży pożarnej oraz jednostek OSP w całej Polsce rząd dostarczył niedawno 10 mln ulotek na temat profilaktyki oraz szczepień przeciw COVID-19.

Od kilku dni trwa proces kolportowania ulotek do mieszkańców małych miast i wsi.

Ulotki są roznoszone przez druhów ochotniczych straży pożarnych. Wcześniej strażacy spersonalizowali ulotki wpisując do każdej z nich numery telefonów do gminnych koordynatorów szczepień. Zwykle na jednostkę przypada kilkaset ulotek - w zależności ile domów znajduje się w danej miejscowości. W tych większych - nawet kilka tysięcy.

W niektórych gminach przy okazji strażacy roznoszą także ulotki dotyczące spisu powszechnego, który jest obowiązkowy dla każdego, a rozpocznie się już 1 kwietnia.


foto: OSP Frydrychowice

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Burakz wiejskiej , 23.03.2021 15:14

ochotniczo będą namawiać do największego eksperymentu farmaceutycznego od czasów Auschwitz brawo dla ochotników