Silny mróz i potworny smród. Jak długo to potrwa?

, Wiadomości, 02.03.2018 08:30, red
Silny mróz i potworny smród. Jak długo to potrwa?

Piątkowy poranek znowu jest bardzo mroźny. Rano w Roczynach było nawet minus 19 st. C, co widać na przesłanym przez Czytelniczkę zdjęciu.


Jak długo te mrozy potrwają? Dobra informacja jest taka, że mroźnie będzie jeszcze tylko do niedzielnego poranka. Tak przynajmniej wynika z najnowszych ostrzeżeń wydanych przez synoptyków. Potem zmiana. Jeśli wierzyć zapowiedziom, w poniedziałek będzie nawet +9 st.C.


Niestety jest mroźnie i niezdrowo. Szczególnie widać to w piątkowy poranek – w całym regionie smog daje się mocno we znaki. Normy są wielokrotnie przekroczone.


Odczyty z czujników można na bieżąco sprawdzać na stronie:https://map.airly.eu/pl/#latitude=49.86110&longitude=19.35447


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

`, 02.03.2018 13:53

Szkoda mi ludzi którzy dali się wciągnąć w SMOG, z drugiej strony ktoś ma dzięki temu niezły zarobek. MerkelLand w końcu po coś buduje drugą nitkę nord stream 2 a jak wiadomo oni potrafią świetnie manipulować słabymi jednostkami w innych krajach którym można wcisnąć różne bzdury. Tak na marginesie kiedyś dawno jak mięso była na kartki ludzie palili węglem, oponami, gumiakami itd. a powietrze było czystsze, ciekawe prawda ?

Andriu, 02.03.2018 12:10

szczególnie jak szkoły są ogrzewane węglem to dopiero problem, a gmina nic w temacie nie robi, w tym roku taki wieprz dofinansuje 10 instalacji gazowych.

andrej, 02.03.2018 10:02

Smrod ma byc i koniec , ma umierac kilkadziesiat tys. ludzi a setki tysiecy chorowac od smogu bo foruje sie wegiel , na zachodzie zakazano ogrzewac domow weglem juz kilkadziesiat lat temu a u nas rzady foruja to paliwo a ciemny lud to toleruje. Zal mi tych dzieci co rano ida do szkoly w tym dymie a po poludniu wtym dymie wracaja kto odpowiada za ich zdrowie?