reklama
reklama

Ruszyła rzeź drzew w Andrychowie [FOTO]

Wiadomości, 20.10.2016 11:30, PG
Na andrychowskich osiedlach rozpoczęła się tegoroczna wycinka drzew.
Ruszyła rzeź drzew w Andrychowie [FOTO]

 

Przed wydaniem decyzji o usunięciu drzew wszystkie drzewa były dokładnie zbadane i zakwalifikowane do wycinki przez komisję z Wydziału Ochrony Środowiska Rolnictwa i Leśnictwa Urzędu Miejskiego w Andrychowie.

 

O taką wycinkę wnioskowały wspólnoty i spółdzielnia. Usunięte drzewa i krzewy mają zostać zastąpione nowymi nasadzeniami.

Wycinka rozpoczęła się od osiedla na ul. Lenartowicza.

 

Zobaczcie gdzie jeszcze wytną drzewa: Ponad 100 drzew zostanie wyciętych tej jesieni

 

reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

waldi1, 21.10.2016 23:56

Rzeź drzew jest cały czas,ale nie tu w lasach na Kocierzu i nie tylko znikają zdrowe drzewa, pozostałości lasu wyglądają jak poligon po naszej stronie a zwłaszcza po stronie woj, śląskiego,kłusownicy rzeźni drzew pozostawiają po sobie butelki,papiery i inne śmiecie,oraz duże zniszczenia kto nie wdział to nie zrozumie tego,za niedługo będą łyse góry.

osiedleniec, 21.10.2016 09:48

@mocarz Faktycznie oni jakąś formę i jakość prezentują

mocarz, 20.10.2016 19:08

@osiedleniec bardzo proszę nie obrażać "brukowców" ;)

skornica, 20.10.2016 17:56

Komentarz usunięty przez autora.

osiedleniec, 20.10.2016 17:47

a ta rzeź drzew w tytule to zabrzmiało strasznie, weszłem specjalnie zobaczyć co to, a tu normalna wycinka planowana. Mam newsa to sie zaczyna robić jak super ekspress albo fakt co najmniej. Byle ostro było a z jakością i potraktowaniem tematu to już inna brocha.

maria, 20.10.2016 14:32

przed blokami trzeba zrobić porządek nie które stare drzewa po prostu są tak wstrętne że straszą a więc ta akcja wydaje mi się że jest ok.

sylwia.b, 20.10.2016 12:20

Pan Redaktor widać ma jakiegoś pecha do tematu związanego z wycinką drzew - zaburzona częściowo percepcja - naprawdę tak trudno powiązać ze sobą dwie rzeczy? to znaczy dopasować zdjęcia do miejsca, w którym się je zrobiło? Miejsce wycinki uwidocznione na fotografiach nie przedstawia bynajmniej osiedla Lenartowicza tylko bloki ulicy Włókniarzy... A po wcześniejszych doświadczeniach z twórczością Pana Redaktora mogę się spodziewać teraz nagłej zamiany bez słowa wyjaśnienia:) Tylko nie mówić, że się czepiam - odrobina profesjonalizmu jeszcze nigdy nikomu nie zaszkodziła:)