reklama
reklama

Opony, butelki, wiaderka, a nawet telewizor w Skawie

Wiadomości, 02.05.2014 16:00, ks
Miłośnicy kajakarstwa z Wadowic i okolic po raz trzeci na inaugurację sezonu posprzątali Skawę.
Opony, butelki, wiaderka, a nawet telewizor w Skawie

W Wadowicach i okolicach od kilku lat przybywa miłośników kajakarstwa, ale cóż to za przyjemność pływać wokół śmieci, których niestety w korycie rzeki Skawa nie brakuje.


Dlatego od 3 lat miłośnicy kajakarstwa z Wadowic i okolic na początku sezonu organizują wielką akcję sprzątania rzeki pod hasłem "Nie pływam w śmieciach". Tegoroczna odbyła się z czwartek, 1 maja.

 

Około 50 kajakarzy wyruszyło z Wadowic, by na odcinku do Woźnik posprzątać Skawę i jej brzegi z zalegających śmieci. W rzece znaleźli opony, butelki, resztki plastikowych elementów, wiadra. Nie zabrakło też resztek telewizora, a nawet aluminiowych części namiotu. To wszystko ktoś bezmyślnie wrzucił do rzeki czy w krzaki.

 

foto: tomice.pl

reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy