reklama
reklama

Niespokojny weekend. Kolejny pożar

Wiadomości, 03.01.2016 20:40, (red)
Cała seria pożarów na terenie powiatu wadowickiego.
Niespokojny weekend. Kolejny pożar

 

W weekend strażacy z powiatu wadowickiego odebrali kilka zgłoszeń o pożarach – głównie sadzy w kominie. W sobotę paliło się m.in. w  Andrychowie oraz w Brodach.

 

W niedzielę rano doszło do pożaru silosa z trocinami na terenie jednej z firm w Tomicach. Akcja trwa tam cały czas, tego typu pożary nie są łatwie do opanowania. Jeden ze strażaków został poszkodowany.

 

Z kolei w niedzielę wieczorem, po godzinie 20, doszło do pożaru w budynku w Bachowicach k. Spytkowic. Interweniowali tam strażacy z kilku jednostek m.in. z gminy Spytkowice, z Wadowic, a nawet z Andrychowa. Paliły się sadze w kominie. Dzięki szybkiej interwencji pożar udało się opanować.


 

reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy