reklama
reklama

Koszmar na drogach. Nie da się jechać [FOTO]

Na sygnale, Wiadomości, 12.02.2019 08:12,
We wtorek rano kierowcy mają spore problemy.
Koszmar na drogach. Nie da się jechać [FOTO]
Po opadach śniegu na drogach prawdziwy koszmar. Wiele dróg jest nieprzejezdnych, a pługów nie widać. Niektórzy mieszkańcy na pewno spóźnią się do pracy.

We wtorek o 8:00 rano kierowcy stali w potężnych korkach m.in. na drodze Roczyny - Andrychów. Droga do Roczyny to jedna wielka szklanka. To samo na wzniesieniu na ulicy Przemysłowej w Andrychowie.

Auto stoją także w korki na wzniesieniu w Barwałdzie na drodze krajowej nr 52 i w Radoczy na drodze nr 28. Nie dało się wjechać na wzniesienia.

- W gminie Kęty na niektórych drogach też koszmar. Olbrzymi korek w Zatorze - informują nas kierowcy.

Sypią się kolizje. Do jednej doszło w Roczynach. Inna miała miejsce w Andrychowie na łączniku Starowiejska - Włókniarzy. Dwa samochody zderzyły sie także na dk52 w Barwałdzie Górnym.Droga przez Roczyny o 8:00.We wtorek rano do tragicznego w skutkach wypadku doszło w Sułkowicach. k. Andrychowa.


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Keson, 13.02.2019 05:57

ludzie ZIMA jest to czego się spodziewacie na drogach ??? Widziałem co się działo jak zaczeło rano sypać to było jakieś 20min kto kur.....a normalny jest w stanie zapanować nad pogoda i ogarnąć taki teren ??? Chyba Ci co komentują, i nie bronie ZGK.

",,**,,", 12.02.2019 14:58

Tak się sklada,ze drogi te naleza do odśnieżania przez ZGK, wszyscy poszkodowani kierowac sprawy do sądu, zabrac tylko odpowiednia notatke od Policji i żądać odszkodowan od ZGK. tu nie ma tlumaczenia winne jest ZGK. Caly zarzad ZGK do dymisji za przekrety,dosc bicia milionow za nierobstwo!!!!! Smieci coraz mniej a oni chca podnisic wywóz,ale za co??? Odsniezania brak a kwoty milionowe żądają od Gminy, gdzie sa Ci radni od Żaka by rozwalic caly ten uklad,a oni glosuja tylko za podwyzkami.

kalafior, 12.02.2019 12:44

To jak dzisiaj wyglądały drogi do godz .10 woła o pomstę do nieba.Gratuluję burmistrzowi i wszystkim odpowiedzialnym za utrzymanie dróg w tej gminie.A i jeszcze straży miejskiej że sobie w samochodzie patrzyła jak ludzie w poslig wpadają przy prędkości 20 /h na skrzyżowaniy przy.ul Głowackiego i Żwirki i Wigury.Przecież priorytetem jest budowa basenu i podwyżka śmieci !