reklama

Kolejna tragedia na jeziorze. Nie żyje 17-latek [AKTUALIZACJA]

, Wiadomości, 02.09.2016 19:25, (red)
Ponad dobę trwały poszukiwania zaginionego na Jeziorze Żywieckim mężczyzny.
Kolejna tragedia na jeziorze. Nie żyje 17-latek [AKTUALIZACJA]

 

W czwratek (1.09) w godzinach popołudniowych służby ratunkowe otrzymały informację o 17-latku, który wpadł do Jeziora Żywieckiego.

 

Wstępnie wiadomo, że razem z trzema kolegami wypłynął na rowerku na jezioro. 17-latek, mieszkaniec Skawicy, wypadł jednak z rowerka do wody i zniknął pod powierzchnią wody. Mimo szybkiej reakcja pozostałych kolegów, próbujących go wyłowić, nie odnaleźli znajomego.

 

W akcji poszukiwawczej w czwartek i piątek uczestniczyli strażacy i płetwonurkowe. Ciało 17-latka znaleziono i wyłowiono z jeziora w piątek około godziny 18:30.

 

Dokładne przyczyny tej tragedii ustali prokuratura.

 

To już kolejna tragedia tego lata w tym rejonie. Wcześniej, czerwcu i lipcu tego roku, w Jeziorze Międzybrodzkim utonęły dwie osoby.

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy