reklama

ZAJĘCIA GRUPOWE, TRENINGI EMS- IFITT KLUB FITNESS

Sport, Wiadomości, 25.09.2022 15:15, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Klub Fitness iFitt jest miejscem stworzonym z pasji do aktywnego trybu życia, a nasz zespół stanowią ludzie chcący tą pasją zarażać innych. Naszym priorytetem jest jakość, czystość i przede wszystkim nasi Klubowicze, którzy tworzą to miejsce.
ZAJĘCIA GRUPOWE, TRENINGI EMS- IFITT KLUB FITNESS
Nie ma znaczenia czy dopiero chcesz rozpocząć swoją przygodę z aktywnością fizyczną czy towarzyszy Ci ona już od lat, indywidualne podejście do każdego Klubowicza spowoduje że droga do Twojego upragnionego celu pod okiem naszej wykwalifikowanej kadry stanie się dużo prostsza.

Do zaoferowania mamy:

profesjonalną pomoc trenerów oraz instruktorów,

którzy nieustannie rozwijają, szkolą się i zawsze chętnie odpowiadają na wszystkie pytania.

treningi personalne
oraz porady dietetyczne na których dowiemy się żyć zdrowo, jak wykonywać poprawnie ćwiczenia, jakiego rodzaju mają one być. Znajdą dla nas najlepsze rozwiązania i zmotywują do działania, aby wspólnie osiągać cel, który sobie wyznaczymy.

plany treningowe
skonstruowane zawsze indywidualnie do potrzeb.

innowacyjne treningi personalne EMS,

czyli trening personalny z wykorzystaniem elektrostymulacji mięśniowej. Trening EMS od lat robi furorę w Stanach Zjednoczonych oraz w krajach Europy Zachodniej. Ćwiczenia EMS można wykonywać bez względu na wiek, płeć czy ogólny poziom sprawności fizycznej. EMS to metoda bardzo dobrze znana profesjonalnym sportowcom, m.in. piłkarzom i triathlonistom. Dzięki łączeniu ćwiczeń z elektrostymulacją mięśni metoda ta może zaoferować wiele również tym osobom, które nie mają możliwości, by regularnie trenować z dużą intensywnością, np.
osobom z ograniczonym czasem w ciągu dnia.Główne zalety treningu EMS to:
– przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej,
– budowa masy mięśniowej,
– redukcja cellulitu,
– wzmacnianie mięśni głębokich,
– niwelacja bóli różnego pochodzenia,
– ujędrnienie całego ciała,
– przyspieszony metabolizm,
– brak ryzyka kontuzji i obciążania stawów,
– działa kompleksowo na każdą partię mięśniowązajęcia grupowe
dostosowane do każdego poziomu zaawansowania, od ćwiczeń spokojnych, wzmacniających i prozdrowotnych do intensywnych zajęć
siłowych i interwałowych.

doskonale wyposażone miejsce w którego skład wchodzi:

– Duża sala fitness, na której odbywają się zajęcia grupowe.

Strefa cardio wyposażona w sprzęt światowej klasy marki Life Fitness. Sprzęty zostały zaprojektowane specjalnie pod iFitt Klub Fitness, tak, aby wykorzystać jak najlepiej ich potencjał. Bieżnie, rowerki, orbitreki, eliptyki wyposażone są w duże ekrany dotykowe, umożliwiające sprawną zmianę parametrów, posiadają możliwość oglądania filmów na Netflix oraz YouTube w jakości HD. Każda maszyna ma również możliwość korzystania z wirtualnych map, dzięki czemu możesz biegać po różnych częściach świata.

– Strefę wolnych obciążeń, strefę maszyn typu „plate load” (półwolnych), strefę maszyn stosownych (izotonicznych). Każda z tych stref została wyposażona w nowe maszyny marek takich jak Hammer Strenght® oraz Life Fitness®, są to marki istniejące na rynku od ponad 25 lat i są to najbardziej profesjonalne marki na świecie. Konstrukcja maszyn inspirowana jest biomechaniką - czyli maszyny poruszają się w taki sam sposób jak ciało człowieka. Sprzęt jest niezwykle profesjonalny i sprosta oczekiwaniom każdego, nawet zawodowych sportowców takich jak np. zawodnicy NBA.

– strefę funkcjonalną, na której znajdziesz każdego rodzaju kettelball, piłki lekarskie, skrzynie, maty, liny, kółka gimnastyczne.

– Strefę CrossFit– tutaj znajdziesz dużą konstrukcje CrossFit, platformę do trójboju , sztangi oraz wszystkie akcesoria potrzebne do
wykonywania tego typu treningu.

– Profesjonalną salę treningu EMS która jest wyposażona w najlepszą na świecie markę tworzącą tego typu sprzęt MihaBodytec®. Sprzęty tej marki są również sprzętami medycznymi, dzięki czemu cieszą się popularnością wśród światowej klasy gwiazd na całym świecie. Jest to sprzęt najwyższej półki. Treningi EMS w iFitt poprowadzą międzynarodowi trenerzy z szkoleniami Glucker Kolleg®. iFitt posiada możliwość skorzystania z EMS w parach.

– Strefę relaksu.
– Ifitt Bar.
– Pięknie zaprojektowane szatnie damską i męskąNie czekaj, najlepszy czas do działania jest właśnie teraz!

Skontaktuj się z nami, Andrychów: 696458161, Wadowice: 666867396.

Zapraszamy serdecznie i czekamy na Ciebie w Klubie Fitness IFitt!

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama