reklama
reklama

Victoria Nidek na zwycięskiej fali

Sport, Wiadomości, 22.04.2023 07:50, INFORMACJA PRASOWA
W sezonie 2022/2023 lokalny tenis stołowy z pewnością należy do Victorii Nidek.
Victoria Nidek na zwycięskiej fali
W sezonie 2022/2023 tenis stołowy z pewnością należy do Victorii Nidek. Lokalny LKS błyszczy zarówno w rozgrywkach trzeciej jak i piątej ligi. Ostatnie występy klubowych drużyn tylko to potwierdzają.

LKS Victoria Nidek III czyli jedna z dwóch drużyn piątoligowych, mimo uzyskania awansu, nadal pokazuje kto tu rządzi wygrywając 12:2 mecz z drużyną z Nowego Targu. Warto dodać, że jest to siedemnasty mecz ligowy z rzędu, w którym zespół z Nidku wychodzi zwycięsko, w całej lidze nie odnosząc nawet jednego remisu.

Druga drużyna piątoligowa, czyli młoda krew walcząca pod okiem doświadczonych w boju klubowych legend pokazuje na co ją stać i ogrywa 14:0 zespół ze Spytkowic. Pierwszą drużynę najlepiej podsumować pokazując pewne daty - 18.12.2021r. oraz 24.10.2020r. Pierwsza z nich to data meczu, od którego drużyny goszczące na nideckiej hali zawsze przegrywały, a druga to data, od której klubowa jedyneczka na własnej hali meczu nie przegrała.

Beniaminek trzecioligowy również w ostatnim domowym spotkaniu pokazał moc twierdzy Nidek, wygrywając 9:5 z drużyną z Lachowic. Było to kluczowe zwycięstwo z bezpośrednim rywalem w walce o fotel wicelidera i miejsce premiowane grą w barażach do drugiej ligi. Tym samym zwycięstwo w ostatnim meczu ligowym daje Victorii dalszą możliwość walki o awans z drużynami z innych województw. Klub serdecznie zaprasza do udziału i dopingu w nadchodzącym spotkaniu. Szczegóły odnośnie spotkania można śledzić na klubowym facebooku – LKS Victoria Nidek.Informacja prasowa

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama