reklama
reklama

Trenerzy Sportingu Lizbona na Beskidzie. Młodzi piłkarze zachwyceni! [FOTO]

Sport, Wiadomości, 27.04.2023 18:52,
Pokazowy trening został przeprowadzony w czwartek wieczorem na stadionie Beskidu.
Trenerzy Sportingu Lizbona na Beskidzie. Młodzi piłkarze zachwyceni! [FOTO]
Andrychów znalazł się w tym roku na krótkiej liście miejscowości w Polsce, które odwiedziła delegacja składająca się z przedstawicieli Sportingu Clube de Portugal, Football Academy School of Excellence w Szczecinie oraz centrali Football Academy.

Dla młodych piłkarzy z Andrychowa i ich rodziców to było wielkie wydarzenie. Pokazowy trening został przeprowadzony w czwartek (27.04) wieczorem na stadionie Beskidu.

Zgodnie z przyjętym scenariuszem w trakcie każdego z treningów, trenerzy oraz skauci FA, FASE i Sportingu CP bacznie obserwują wszystkich piłkarzy po to, by wybrać tego z największym potencjałem. Kto wie, być może o którymś z młodych piłkarzy trenujących w czwartek na Beskidzie będzie głośno na murawach najbardziej znanych piłkarskich klubów na świecie?

Po treningu trenerzy wyróżnili młodego piłkarza Wojciecha Janusiewicza, który otrzymał statuetkę „Hot prospect”.

foto: WB

reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama