Terminarz i wyniki rozgrywek: B Klasa II Wadowice

1. Iskra Klecza Dolna 32 53:12
2. Gronie Zagórnik 28 48:14
3. Sokół Chrząstowice 26 29:14
4. Dąb Paszkówka 25 41:25
5. Dąb Tomice 24 28:23
6. Orzeł Radocza 23 29:23
7. Relaks Wysoka 22 37:23
8. Sokół Frydrychowice 21 29:24
9. Halniak II Targanice 20 27:25
10. Leskowiec Rzyki 10 19:26
11. Victoria Półwieś 10 14:46
12. Płomień Sosnowice 8 14:30
13. Skawa Witanowice 5 18:53
14. Czarni Koziniec 2 14:62
15. Zaskawianka Wadowice 0 0:0
KOLEJKA 13
2021-11-07 13:00 Relaks Wysoka 2:0 Leskowiec Rzyki
2021-11-07 13:00 Victoria Półwieś 1:3 Orzeł Radocza
2021-11-07 11:00 Skawa Witanowice 1:11 Gronie Zagórnik
2021-11-07 11:00 Czarni Koziniec 4:4 Halniak II Targanice
2021-11-06 13:00 Dąb Tomice 0:4 Iskra Klecza Dolna
2021-11-06 13:00 Sokół Frydrychowice 5:2 Sokół Chrząstowice
2021-11-06 13:00 Dąb Paszkówka 3:1 Płomień Sosnowice
KOLEJKA 12
2021-10-31 14:00 Płomień Sosnowice 1:3 Relaks Wysoka
2021-10-31 14:00 Leskowiec Rzyki 3:2 Czarni Koziniec
2021-10-31 14:00 Gronie Zagórnik 8:0 Victoria Półwieś
2021-10-31 14:00 Halniak II Targanice 3:3 Dąb Tomice
2021-10-31 13:00 Sokół Chrząstowice 4:0 Skawa Witanowice
2021-10-30 14:00 Orzeł Radocza 3:3 Dąb Paszkówka
2021-10-30 14:00 Iskra Klecza Dolna 6:1 Sokół Frydrychowice
KOLEJKA 11
2021-10-24 15:00 Dąb Paszkówka 2:3 Gronie Zagórnik
2021-10-24 15:00 Sokół Frydrychowice 3:1 Halniak II Targanice
2021-10-24 15:00 Dąb Tomice 2:1 Leskowiec Rzyki
2021-10-24 14:00 Victoria Półwieś 0:1 Sokół Chrząstowice
2021-10-24 11:00 Czarni Koziniec 1:7 Relaks Wysoka
2021-10-24 11:00 Skawa Witanowice 1:9 Iskra Klecza Dolna
2021-10-23 15:00 Orzeł Radocza 2:1 Płomień Sosnowice
KOLEJKA 10
2021-10-17 15:00 Płomień Sosnowice 2:1 Czarni Koziniec
2021-10-17 15:00 Relaks Wysoka 5:0 Dąb Tomice
2021-10-17 15:00 Leskowiec Rzyki 0:1 Sokół Frydrychowice
2021-10-17 15:00 Gronie Zagórnik 3:0 Orzeł Radocza
2021-10-17 13:00 Sokół Chrząstowice 4:1 Dąb Paszkówka
2021-10-17 11:00 Halniak II Targanice 1:0 Skawa Witanowice
2021-10-16 15:00 Iskra Klecza Dolna 6:1 Victoria Półwieś
KOLEJKA 9
2021-10-10 16:00 Dąb Paszkówka 0:3 Iskra Klecza Dolna
2021-10-10 15:00 Victoria Półwieś 0:1 Halniak II Targanice
2021-10-10 13:00 Gronie Zagórnik 4:0 Płomień Sosnowice
2021-10-10 11:00 Skawa Witanowice 0:6 Leskowiec Rzyki
2021-10-09 16:00 Dąb Tomice 2:2 Czarni Koziniec
2021-10-09 15:00 Orzeł Radocza 2:2 Sokół Chrząstowice
2021-10-09 15:00 Sokół Frydrychowice 1:1 Relaks Wysoka
KOLEJKA 8
2021-10-03 15:00 Relaks Wysoka 3:0 Skawa Witanowice
2021-10-03 15:00 Leskowiec Rzyki 0:3 Victoria Półwieś
2021-10-03 13:00 Sokół Chrząstowice 0:1 Gronie Zagórnik
2021-10-03 11:30 Czarni Koziniec 1:2 Sokół Frydrychowice
2021-10-03 11:00 Halniak II Targanice 1:3 Dąb Paszkówka
2021-10-02 15:00 Płomień Sosnowice 3:3 Dąb Tomice
2021-10-02 15:00 Iskra Klecza Dolna 1:1 Orzeł Radocza
KOLEJKA 7
2021-09-26 16:00 Dąb Paszkówka 2:0 Leskowiec Rzyki
2021-09-26 14:00 Victoria Półwieś 0:9 Relaks Wysoka
2021-09-26 13:00 Sokół Chrząstowice 1:0 Płomień Sosnowice
2021-09-26 11:00 Skawa Witanowice 7:2 Czarni Koziniec
2021-09-26 11:00 Orzeł Radocza 1:4 Halniak II Targanice
2021-09-25 16:00 Gronie Zagórnik 0:2 Iskra Klecza Dolna
2021-09-25 16:00 Sokół Frydrychowice 1:2 Dąb Tomice
KOLEJKA 6
2021-11-11 11:00 Dąb Tomice 2:0 Skawa Witanowice
2021-09-19 16:00 Płomień Sosnowice 0:3 Sokół Frydrychowice
2021-09-19 16:00 Relaks Wysoka 3:5 Dąb Paszkówka
2021-09-19 16:00 Halniak II Targanice 4:0 Gronie Zagórnik
2021-09-19 11:30 Czarni Koziniec 0:1 Victoria Półwieś
2021-09-18 16:00 Leskowiec Rzyki 2:4 Orzeł Radocza
2021-09-18 11:00 Iskra Klecza Dolna 2:2 Sokół Chrząstowice
KOLEJKA 5
2021-09-12 16:30 Dąb Paszkówka 11:0 Czarni Koziniec
2021-09-12 16:30 Gronie Zagórnik 2:2 Leskowiec Rzyki
2021-09-12 14:00 Victoria Półwieś 0:5 Dąb Tomice
2021-09-12 13:00 Sokół Chrząstowice 2:0 Halniak II Targanice
2021-09-12 11:00 Skawa Witanowice 3:3 Sokół Frydrychowice
2021-09-11 16:30 Iskra Klecza Dolna 5:0 Płomień Sosnowice
2021-09-11 16:30 Orzeł Radocza 2:0 Relaks Wysoka
KOLEJKA 4
2021-09-05 17:00 Halniak II Targanice 3:2 Iskra Klecza Dolna
2021-09-05 17:00 Leskowiec Rzyki 0:4 Sokół Chrząstowice
2021-09-05 17:00 Dąb Tomice 3:0 Dąb Paszkówka
2021-09-05 16:00 Relaks Wysoka 0:4 Gronie Zagórnik
2021-09-05 11:30 Czarni Koziniec 1:5 Orzeł Radocza
2021-09-05 11:30 Płomień Sosnowice 3:1 Skawa Witanowice
2021-09-04 17:00 Sokół Frydrychowice 5:1 Victoria Półwieś
KOLEJKA 3
2021-08-29 17:00 Halniak II Targanice 2:1 Płomień Sosnowice
2021-08-29 17:00 Gronie Zagórnik 9:0 Czarni Koziniec
2021-08-29 17:00 Dąb Paszkówka 3:1 Sokół Frydrychowice
2021-08-29 14:00 Victoria Półwieś 3:2 Skawa Witanowice
2021-08-29 13:00 Sokół Chrząstowice 3:0 Relaks Wysoka
2021-08-29 10:00 Orzeł Radocza 2:1 Dąb Tomice
2021-08-28 11:00 Iskra Klecza Dolna 3:2 Leskowiec Rzyki
KOLEJKA 2
2021-08-22 17:00 Dąb Tomice 2:1 Gronie Zagórnik
2021-08-22 17:00 Relaks Wysoka 1:4 Iskra Klecza Dolna
2021-08-22 16:00 Sokół Frydrychowice 2:2 Orzeł Radocza
2021-08-22 14:00 Płomień Sosnowice 2:2 Victoria Półwieś
2021-08-22 14:00 Leskowiec Rzyki 3:1 Halniak II Targanice
2021-08-22 14:00 Czarni Koziniec 0:3 Sokół Chrząstowice
2021-08-22 11:00 Skawa Witanowice 1:4 Dąb Paszkówka
KOLEJKA 1
2021-08-15 17:00 Dąb Paszkówka 4:2 Victoria Półwieś
2021-08-15 17:00 Gronie Zagórnik 2:1 Sokół Frydrychowice
2021-08-14 17:00 Orzeł Radocza 2:2 Skawa Witanowice
2021-08-14 17:00 Iskra Klecza Dolna 6:0 Czarni Koziniec
2021-08-14 17:00 Halniak II Targanice 2:3 Relaks Wysoka
2021-08-14 16:00 Sokół Chrząstowice 1:3 Dąb Tomice
reklama
reklama
reklama
reklama