Terminarz i wyniki rozgrywek: A Klasa Oświęcim

1. Soła Łęki 29 37:16
2. LKS Bobrek 28 33:14
3. Strumień Polanka Wielka 27 34:11
4. Zgoda Malec 26 46:17
5. Orzeł Witkowice 25 44:19
6. Przeciszovia Przeciszów 24 31:13
7. Iskra Brzezinka 24 25:16
8. Zatorzanka Zator 22 39:26
9. Puls Broszkowice 21 37:31
10. KS II Chełmek 10 14:39
11. Sygnał Włosienica 9 12:37
12. Solavia Grojec 7 17:45
13. LKS Piotrowice 5 5:40
14. LKS Bulowice 4 13:63
KOLEJKA 13
2021-11-07 13:30 LKS Piotrowice 0:2 Przeciszovia Przeciszów
2021-11-06 13:30 Iskra Brzezinka 3:0 Puls Broszkowice
2021-11-06 13:30 LKS Bobrek 3:0 Orzeł Witkowice
2021-11-06 13:30 Sygnał Włosienica 0:7 Zgoda Malec
2021-11-06 13:30 LKS Bulowice 3:2 KS II Chełmek
2021-11-06 13:30 Soła Łęki 1:1 Zatorzanka Zator
2021-11-06 11:00 Strumień Polanka Wielka 4:0 Solavia Grojec
KOLEJKA 12
2021-10-31 11:00 Solavia Grojec 1:7 Soła Łęki
2021-10-30 15:00 Przeciszovia Przeciszów 4:0 LKS Bulowice
2021-10-30 14:00 Puls Broszkowice 0:5 Strumień Polanka Wielka
2021-10-30 14:00 Zatorzanka Zator 5:1 LKS Piotrowice
2021-10-30 14:00 KS II Chełmek 1:0 Sygnał Włosienica
2021-10-30 14:00 Orzeł Witkowice 1:3 Iskra Brzezinka
2021-10-30 12:45 Zgoda Malec 1:2 LKS Bobrek
KOLEJKA 11
2021-10-24 14:30 Sygnał Włosienica 1:4 Przeciszovia Przeciszów
2021-10-24 14:30 LKS Piotrowice 2:1 Solavia Grojec
2021-10-23 14:30 Orzeł Witkowice 4:0 Puls Broszkowice
2021-10-23 14:30 Iskra Brzezinka 0:0 Zgoda Malec
2021-10-23 14:30 LKS Bulowice 3:9 Zatorzanka Zator
2021-10-23 14:30 Soła Łęki 1:0 Strumień Polanka Wielka
2021-10-23 11:00 LKS Bobrek 2:0 KS II Chełmek
KOLEJKA 10
2021-10-17 15:00 Zgoda Malec 3:0 Orzeł Witkowice
2021-10-17 15:00 KS II Chełmek 0:2 Iskra Brzezinka
2021-10-17 13:00 Strumień Polanka Wielka 5:0 LKS Piotrowice
2021-10-17 11:00 Solavia Grojec 3:1 LKS Bulowice
2021-10-16 15:00 Puls Broszkowice 3:4 Soła Łęki
2021-10-16 15:00 Zatorzanka Zator 4:0 Sygnał Włosienica
2021-10-16 15:00 Przeciszovia Przeciszów 1:2 LKS Bobrek
KOLEJKA 9
2021-10-10 15:30 Zgoda Malec 4:1 Puls Broszkowice
2021-10-10 15:30 Sygnał Włosienica 1:0 Solavia Grojec
2021-10-10 15:30 LKS Piotrowice 0:6 Soła Łęki
2021-10-10 15:00 LKS Bulowice 1:4 Strumień Polanka Wielka
2021-10-09 15:30 LKS Bobrek 5:1 Zatorzanka Zator
2021-10-09 15:30 Orzeł Witkowice 5:0 KS II Chełmek
2021-10-09 11:00 Iskra Brzezinka 1:1 Przeciszovia Przeciszów
KOLEJKA 8
2021-10-03 16:00 Puls Broszkowice 2:0 LKS Piotrowice
2021-10-03 16:00 Solavia Grojec 0:4 LKS Bobrek
2021-10-03 16:00 KS II Chełmek 0:5 Zgoda Malec
2021-10-02 16:00 Przeciszovia Przeciszów 2:0 Orzeł Witkowice
2021-10-02 16:00 Zatorzanka Zator 5:0 Iskra Brzezinka
2021-10-02 16:00 Strumień Polanka Wielka 0:0 Sygnał Włosienica
2021-10-02 16:00 Soła Łęki 4:1 LKS Bulowice
KOLEJKA 7
2021-09-26 16:30 KS II Chełmek 2:3 Puls Broszkowice
2021-09-26 16:30 Zgoda Malec 3:3 Przeciszovia Przeciszów
2021-09-26 16:30 LKS Bobrek 2:3 Strumień Polanka Wielka
2021-09-26 16:30 Sygnał Włosienica 0:1 Soła Łęki
2021-09-25 16:30 LKS Bulowice 0:0 LKS Piotrowice
2021-09-25 16:30 Iskra Brzezinka 1:2 Solavia Grojec
2021-09-25 16:30 Orzeł Witkowice 5:4 Zatorzanka Zator
KOLEJKA 6
2021-09-19 16:30 KS II Chełmek 0:5 Przeciszovia Przeciszów
2021-09-19 16:00 Soła Łęki 1:1 LKS Bobrek
2021-09-19 15:30 LKS Piotrowice 0:0 Sygnał Włosienica
2021-09-19 11:00 Solavia Grojec 0:5 Orzeł Witkowice
2021-09-18 16:30 Strumień Polanka Wielka 0:2 Iskra Brzezinka
2021-09-18 16:30 Zatorzanka Zator 3:2 Zgoda Malec
2021-09-18 15:00 Puls Broszkowice 9:0 LKS Bulowice
KOLEJKA 5
2021-09-12 17:00 Sygnał Włosienica 5:0 LKS Bulowice
2021-09-12 17:00 KS II Chełmek 3:0 Zatorzanka Zator
2021-09-12 17:00 Zgoda Malec 4:2 Solavia Grojec
2021-09-11 17:00 Przeciszovia Przeciszów 0:1 Puls Broszkowice
2021-09-11 17:00 LKS Bobrek 2:0 LKS Piotrowice
2021-09-11 17:00 Iskra Brzezinka 0:1 Soła Łęki
2021-09-11 11:00 Orzeł Witkowice 2:2 Strumień Polanka Wielka
KOLEJKA 4
2021-09-05 17:00 Solavia Grojec 3:3 KS II Chełmek
2021-09-05 16:00 Strumień Polanka Wielka 1:0 Zgoda Malec
2021-09-04 17:00 LKS Bobrek 4:0 LKS Bulowice
2021-09-04 17:00 Zatorzanka Zator 0:2 Przeciszovia Przeciszów
2021-09-04 17:00 LKS Piotrowice 2:3 Iskra Brzezinka
2021-09-04 17:00 Puls Broszkowice 7:1 Sygnał Włosienica
2021-09-04 11:00 Soła Łęki 0:4 Orzeł Witkowice
KOLEJKA 3
2021-08-29 17:00 Zgoda Malec 4:3 Soła Łęki
2021-08-29 17:00 KS II Chełmek 0:5 Strumień Polanka Wielka
2021-08-28 17:00 Zatorzanka Zator 3:1 Puls Broszkowice
2021-08-28 17:00 Przeciszovia Przeciszów 4:1 Solavia Grojec
2021-08-28 17:00 Orzeł Witkowice 4:0 LKS Piotrowice
2021-08-28 17:00 Iskra Brzezinka 4:1 LKS Bulowice
2021-08-28 17:00 LKS Bobrek 5:0 Sygnał Włosienica
KOLEJKA 2
2021-08-22 17:00 Sygnał Włosienica 3:3 Iskra Brzezinka
2021-08-22 16:00 Strumień Polanka Wielka 2:2 Przeciszovia Przeciszów
2021-08-21 17:00 Solavia Grojec 0:3 Zatorzanka Zator
2021-08-21 17:00 Soła Łęki 6:0 KS II Chełmek
2021-08-21 17:00 Puls Broszkowice 4:1 LKS Bobrek
2021-08-21 16:00 LKS Bulowice 1:9 Orzeł Witkowice
2021-08-20 17:00 LKS Piotrowice 0:7 Zgoda Malec
KOLEJKA 1
2021-08-15 17:00 Zgoda Malec 6:2 LKS Bulowice
2021-08-15 17:00 KS II Chełmek 3:0 LKS Piotrowice
2021-08-15 16:00 Orzeł Witkowice 5:1 Sygnał Włosienica
2021-08-14 17:00 Przeciszovia Przeciszów 1:2 Soła Łęki
2021-08-14 17:00 Zatorzanka Zator 1:3 Strumień Polanka Wielka
2021-08-14 17:00 Solavia Grojec 4:6 Puls Broszkowice
2021-08-14 14:00 Iskra Brzezinka 3:0 LKS Bobrek
reklama
reklama
reklama
reklama