Terminarz i wyniki rozgrywek: B Klasa Wadowice gr. III
1. |
Wikliniarz Woźniki |
59 |
84:19 |
2. |
Amator Babica |
50 |
86:34 |
3. |
Borowik Bachowice |
48 |
49:22 |
4. |
Gród Grodzisko |
43 |
72:48 |
5. |
Halniak II Targanice |
43 |
57:34 |
6. |
Gronie Zagórnik |
38 |
53:50 |
7. |
Sokół Frydrychowice |
29 |
58:72 |
8. |
Leskowiec Rzyki |
29 |
47:61 |
9. |
Orzeł Radocza |
26 |
48:60 |
10. |
Dąb Tomice |
25 |
48:51 |
11. |
Zaskawianka Wadowice |
20 |
43:98 |
12. |
Skawa Witanowice |
15 |
41:81 |
13. |
Łysa Góra Zawadka |
10 |
26:82 |
KOLEJKA 26 |
2021-06-27 17:00 |
Skawa Witanowice |
0:1 |
Gronie Zagórnik |
2021-06-27 17:00 |
Halniak II Targanice |
0:4 |
Amator Babica |
2021-06-26 17:00 |
Orzeł Radocza |
10:1 |
Zaskawianka Wadowice |
2021-06-26 14:00 |
Wikliniarz Woźniki |
0:0 |
Borowik Bachowice |
2021-06-25 18:00 |
Łysa Góra Zawadka |
0:3 |
Gród Grodzisko |
2021-06-25 18:00 |
Sokół Frydrychowice |
5:2 |
Dąb Tomice |
KOLEJKA 25 |
2021-06-20 17:00 |
Borowik Bachowice |
1:0 |
Halniak II Targanice |
2021-06-20 17:00 |
Gronie Zagórnik |
2:4 |
Sokół Frydrychowice |
2021-06-20 11:00 |
Gród Grodzisko |
7:1 |
Orzeł Radocza |
2021-06-19 17:00 |
Zaskawianka Wadowice |
0:4 |
Skawa Witanowice |
2021-06-19 17:00 |
Dąb Tomice |
2:4 |
Wikliniarz Woźniki |
2021-06-18 18:00 |
Leskowiec Rzyki |
3:0 |
Łysa Góra Zawadka |
KOLEJKA 24 |
2021-06-13 11:00 |
Skawa Witanowice |
3:10 |
Gród Grodzisko |
2021-06-12 17:00 |
Orzeł Radocza |
1:0 |
Leskowiec Rzyki |
2021-06-12 17:00 |
Halniak II Targanice |
3:0 |
Dąb Tomice |
2021-06-12 16:00 |
Amator Babica |
0:1 |
Borowik Bachowice |
2021-06-12 16:00 |
Sokół Frydrychowice |
4:1 |
Zaskawianka Wadowice |
2021-06-12 15:00 |
Wikliniarz Woźniki |
2:3 |
Gronie Zagórnik |
KOLEJKA 23 |
2021-06-06 17:00 |
Skawa Witanowice |
2:8 |
Leskowiec Rzyki |
2021-06-06 15:00 |
Zaskawianka Wadowice |
0:9 |
Wikliniarz Woźniki |
2021-06-06 11:00 |
Gród Grodzisko |
4:1 |
Sokół Frydrychowice |
2021-06-06 11:00 |
Gronie Zagórnik |
2:1 |
Halniak II Targanice |
2021-06-05 17:00 |
Dąb Tomice |
1:5 |
Amator Babica |
2021-06-04 18:00 |
Łysa Góra Zawadka |
0:3 |
Orzeł Radocza |
KOLEJKA 22 |
2021-06-03 18:00 |
Skawa Witanowice |
3:0 |
Łysa Góra Zawadka |
2021-06-03 17:00 |
Borowik Bachowice |
3:0 |
Dąb Tomice |
2021-06-03 17:00 |
Halniak II Targanice |
6:0 |
Zaskawianka Wadowice |
2021-06-03 17:00 |
Sokół Frydrychowice |
3:3 |
Leskowiec Rzyki |
2021-06-02 18:30 |
Amator Babica |
3:1 |
Gronie Zagórnik |
2021-06-02 18:00 |
Skawa Witanowice |
3:0 |
Łysa Góra Zawadka |
2021-06-02 17:00 |
Wikliniarz Woźniki |
1:1 |
Gród Grodzisko |
KOLEJKA 21 |
2021-05-30 17:00 |
Gronie Zagórnik |
5:2 |
Borowik Bachowice |
2021-05-30 11:30 |
Leskowiec Rzyki |
0:4 |
Wikliniarz Woźniki |
2021-05-30 11:00 |
Gród Grodzisko |
4:1 |
Halniak II Targanice |
2021-05-29 17:00 |
Łysa Góra Zawadka |
0:3 |
Sokół Frydrychowice |
2021-05-29 17:00 |
Zaskawianka Wadowice |
0:6 |
Amator Babica |
2021-05-29 17:00 |
Orzeł Radocza |
5:0 |
Skawa Witanowice |
KOLEJKA 20 |
2021-05-22 17:00 |
Amator Babica |
5:1 |
Gród Grodzisko |
2021-05-22 17:00 |
Borowik Bachowice |
2:1 |
Zaskawianka Wadowice |
2021-05-22 17:00 |
Dąb Tomice |
0:2 |
Gronie Zagórnik |
2021-05-22 16:00 |
Sokół Frydrychowice |
6:1 |
Orzeł Radocza |
2021-05-22 16:00 |
Wikliniarz Woźniki |
3:0 |
Łysa Góra Zawadka |
2021-05-22 14:00 |
Halniak II Targanice |
1:4 |
Leskowiec Rzyki |
KOLEJKA 19 |
2021-05-19 18:00 |
Zaskawianka Wadowice |
0:1 |
Dąb Tomice |
2021-05-19 18:00 |
Gród Grodzisko |
3:3 |
Borowik Bachowice |
2021-05-19 18:00 |
Leskowiec Rzyki |
3:0 |
Amator Babica |
2021-05-19 18:00 |
Łysa Góra Zawadka |
0:3 |
Halniak II Targanice |
2021-05-19 18:00 |
Orzeł Radocza |
0:5 |
Wikliniarz Woźniki |
2021-05-19 18:00 |
Skawa Witanowice |
0:3 |
Sokół Frydrychowice |
KOLEJKA 18 |
2021-05-16 17:00 |
Gronie Zagórnik |
9:1 |
Zaskawianka Wadowice |
2021-05-15 17:00 |
Wikliniarz Woźniki |
5:0 |
Skawa Witanowice |
2021-05-15 17:00 |
Halniak II Targanice |
2:3 |
Orzeł Radocza |
2021-05-15 17:00 |
Amator Babica |
3:0 |
Łysa Góra Zawadka |
2021-05-15 17:00 |
Dąb Tomice |
2:2 |
Gród Grodzisko |
2021-05-15 17:00 |
Borowik Bachowice |
2:0 |
Leskowiec Rzyki |
KOLEJKA 17 |
2021-05-09 11:00 |
Gród Grodzisko |
5:1 |
Gronie Zagórnik |
2021-05-09 11:00 |
Skawa Witanowice |
1:3 |
Halniak II Targanice |
2021-05-09 11:00 |
Leskowiec Rzyki |
3:2 |
Dąb Tomice |
2021-05-08 17:00 |
Orzeł Radocza |
0:4 |
Amator Babica |
2021-05-08 17:00 |
Łysa Góra Zawadka |
0:3 |
Borowik Bachowice |
2021-05-08 16:00 |
Sokół Frydrychowice |
0:5 |
Wikliniarz Woźniki |
KOLEJKA 16 |
2021-05-02 17:00 |
Halniak II Targanice |
4:1 |
Sokół Frydrychowice |
2021-05-02 17:00 |
Gronie Zagórnik |
2:2 |
Leskowiec Rzyki |
2021-05-01 17:00 |
Zaskawianka Wadowice |
2:1 |
Gród Grodzisko |
2021-05-01 17:00 |
Dąb Tomice |
3:0 |
Łysa Góra Zawadka |
2021-05-01 14:00 |
Borowik Bachowice |
4:1 |
Orzeł Radocza |
2021-05-01 11:00 |
Amator Babica |
4:2 |
Skawa Witanowice |
KOLEJKA 14 |
2021-04-25 17:00 |
Gronie Zagórnik |
1:1 |
Orzeł Radocza |
2021-04-25 11:00 |
Gród Grodzisko |
0:3 |
Leskowiec Rzyki |
2021-04-24 17:00 |
Amator Babica |
2:3 |
Wikliniarz Woźniki |
2021-04-24 17:00 |
Borowik Bachowice |
5:2 |
Sokół Frydrychowice |
2021-04-24 17:00 |
Dąb Tomice |
6:2 |
Skawa Witanowice |
2021-04-24 17:00 |
Zaskawianka Wadowice |
7:1 |
Łysa Góra Zawadka |
KOLEJKA 13 |
2020-11-08 13:00 |
Gród Grodzisko |
2:2 |
Łysa Góra Zawadka |
2020-11-08 13:00 |
Gronie Zagórnik |
2:1 |
Skawa Witanowice |
2020-11-08 13:00 |
Borowik Bachowice |
3:0 |
Wikliniarz Woźniki |
2020-11-07 13:00 |
Amator Babica |
3:2 |
Halniak II Targanice |
2020-11-07 13:00 |
Zaskawianka Wadowice |
2:3 |
Orzeł Radocza |
2020-11-07 13:00 |
Dąb Tomice |
5:3 |
Sokół Frydrychowice |
KOLEJKA 12 |
2020-10-31 14:00 |
Łysa Góra Zawadka |
5:1 |
Leskowiec Rzyki |
2020-10-31 11:00 |
Halniak II Targanice |
2:1 |
Borowik Bachowice |
2020-10-31 11:00 |
Orzeł Radocza |
2:3 |
Gród Grodzisko |
2020-10-31 11:00 |
Skawa Witanowice |
3:6 |
Zaskawianka Wadowice |
2020-10-31 11:00 |
Sokół Frydrychowice |
5:2 |
Gronie Zagórnik |
2020-10-31 11:00 |
Wikliniarz Woźniki |
2:1 |
Dąb Tomice |
KOLEJKA 11 |
2020-10-25 14:30 |
Gród Grodzisko |
2:1 |
Skawa Witanowice |
2020-10-25 14:30 |
Borowik Bachowice |
0:1 |
Amator Babica |
2020-10-25 14:00 |
Gronie Zagórnik |
1:2 |
Wikliniarz Woźniki |
2020-10-25 11:00 |
Leskowiec Rzyki |
4:1 |
Orzeł Radocza |
2020-10-24 15:00 |
Dąb Tomice |
1:3 |
Halniak II Targanice |
2020-10-24 15:00 |
Zaskawianka Wadowice |
4:3 |
Sokół Frydrychowice |
KOLEJKA 10 |
2020-10-18 11:00 |
Leskowiec Rzyki |
2:3 |
Skawa Witanowice |
2020-10-18 11:00 |
Sokół Frydrychowice |
0:3 |
Gród Grodzisko |
2020-10-17 15:00 |
Amator Babica |
1:1 |
Dąb Tomice |
2020-10-17 15:00 |
Halniak II Targanice |
4:2 |
Gronie Zagórnik |
2020-10-17 15:00 |
Wikliniarz Woźniki |
3:0 |
Zaskawianka Wadowice |
2020-10-17 15:00 |
Orzeł Radocza |
6:5 |
Łysa Góra Zawadka |
KOLEJKA 9 |
2020-10-11 15:00 |
Gronie Zagórnik |
4:2 |
Amator Babica |
2020-10-11 11:00 |
Leskowiec Rzyki |
4:5 |
Sokół Frydrychowice |
2020-10-10 16:00 |
Zaskawianka Wadowice |
1:7 |
Halniak II Targanice |
2020-10-10 15:00 |
Łysa Góra Zawadka |
4:3 |
Skawa Witanowice |
2020-10-10 15:00 |
Dąb Tomice |
0:0 |
Borowik Bachowice |
2020-10-10 15:00 |
Gród Grodzisko |
0:1 |
Wikliniarz Woźniki |
KOLEJKA 8 |
2020-10-04 15:00 |
Halniak II Targanice |
5:1 |
Gród Grodzisko |
2020-10-04 15:00 |
Amator Babica |
13:3 |
Zaskawianka Wadowice |
2020-10-04 11:00 |
Sokół Frydrychowice |
2:3 |
Łysa Góra Zawadka |
2020-10-03 15:00 |
Borowik Bachowice |
5:0 |
Gronie Zagórnik |
2020-10-03 15:00 |
Skawa Witanowice |
3:1 |
Orzeł Radocza |
2020-10-03 15:00 |
Wikliniarz Woźniki |
8:0 |
Leskowiec Rzyki |
KOLEJKA 7 |
2020-09-27 16:00 |
Gronie Zagórnik |
2:1 |
Dąb Tomice |
2020-09-27 16:00 |
Gród Grodzisko |
3:3 |
Amator Babica |
2020-09-27 11:00 |
Leskowiec Rzyki |
0:1 |
Halniak II Targanice |
2020-09-26 16:00 |
Orzeł Radocza |
2:2 |
Sokół Frydrychowice |
2020-09-26 16:00 |
Zaskawianka Wadowice |
1:1 |
Borowik Bachowice |
2020-09-26 16:00 |
Łysa Góra Zawadka |
2:7 |
Wikliniarz Woźniki |
KOLEJKA 6 |
2020-09-20 11:00 |
Sokół Frydrychowice |
3:2 |
Skawa Witanowice |
2020-09-20 11:00 |
Halniak II Targanice |
3:1 |
Łysa Góra Zawadka |
2020-09-19 16:30 |
Dąb Tomice |
3:4 |
Zaskawianka Wadowice |
2020-09-19 16:00 |
Amator Babica |
8:0 |
Leskowiec Rzyki |
2020-09-19 16:00 |
Wikliniarz Woźniki |
3:2 |
Orzeł Radocza |
2020-09-19 11:00 |
Borowik Bachowice |
1:1 |
Gród Grodzisko |
KOLEJKA 5 |
2020-09-13 16:00 |
Gród Grodzisko |
5:3 |
Dąb Tomice |
2020-09-13 11:00 |
Leskowiec Rzyki |
2:4 |
Borowik Bachowice |
2020-09-13 11:00 |
Orzeł Radocza |
1:1 |
Halniak II Targanice |
2020-09-12 16:00 |
Skawa Witanowice |
2:4 |
Wikliniarz Woźniki |
2020-09-12 16:00 |
Zaskawianka Wadowice |
2:4 |
Gronie Zagórnik |
2020-09-12 16:00 |
Łysa Góra Zawadka |
3:6 |
Amator Babica |
KOLEJKA 4 |
2020-09-06 17:00 |
Gronie Zagórnik |
3:5 |
Gród Grodzisko |
2020-09-06 17:00 |
Borowik Bachowice |
1:0 |
Łysa Góra Zawadka |
2020-09-06 11:00 |
Halniak II Targanice |
3:0 |
Skawa Witanowice |
2020-09-05 17:00 |
Wikliniarz Woźniki |
9:0 |
Sokół Frydrychowice |
2020-09-05 17:00 |
Amator Babica |
4:2 |
Orzeł Radocza |
2020-09-05 17:00 |
Dąb Tomice |
5:0 |
Leskowiec Rzyki |
KOLEJKA 3 |
2020-08-30 17:00 |
Gród Grodzisko |
3:3 |
Zaskawianka Wadowice |
2020-08-30 11:00 |
Sokół Frydrychowice |
0:2 |
Halniak II Targanice |
2020-08-30 11:00 |
Leskowiec Rzyki |
2:0 |
Gronie Zagórnik |
2020-08-30 11:00 |
Skawa Witanowice |
2:4 |
Amator Babica |
2020-08-29 17:00 |
Łysa Góra Zawadka |
0:5 |
Dąb Tomice |
2020-08-29 17:00 |
Orzeł Radocza |
1:1 |
Borowik Bachowice |
KOLEJKA 2 |
2020-08-23 17:00 |
Halniak II Targanice |
0:3 |
Wikliniarz Woźniki |
2020-08-23 17:00 |
Borowik Bachowice |
2:0 |
Skawa Witanowice |
2020-08-23 17:00 |
Gronie Zagórnik |
3:0 |
Łysa Góra Zawadka |
2020-08-22 17:00 |
Zaskawianka Wadowice |
1:2 |
Leskowiec Rzyki |
2020-08-22 17:00 |
Amator Babica |
5:1 |
Sokół Frydrychowice |
2020-08-22 17:00 |
Dąb Tomice |
1:1 |
Orzeł Radocza |
KOLEJKA 1 |
2020-08-16 11:00 |
Leskowiec Rzyki |
1:3 |
Gród Grodzisko |
2020-08-16 11:00 |
Skawa Witanowice |
1:3 |
Dąb Tomice |
2020-08-16 11:00 |
Sokół Frydrychowice |
2:4 |
Borowik Bachowice |
2020-08-15 17:00 |
Łysa Góra Zawadka |
0:3 |
Zaskawianka Wadowice |
2020-08-15 17:00 |
Orzeł Radocza |
0:1 |
Gronie Zagórnik |
2020-08-15 15:00 |
Wikliniarz Woźniki |
1:0 |
Amator Babica |