Terminarz i wyniki rozgrywek: B Klasa Wadowice gr. II

1. Przełęcz Kossowa 61 119:39
2. Skawa Jaroszowice 57 75:20
3. Kalwarianka II Kalwaria 56 80:26
4. Żarek Barwałd 55 64:27
5. Relaks Wysoka 49 73:44
6. Stanisławianka Stanisław 44 64:47
7. Cedron Brody 39 57:51
8. Sokół II Przytkowice 32 67:81
9. Sokół Chrząstowice 28 42:59
10. Iskra Klecza Dolna 27 52:61
11. Jubilat Izdebnik 24 42:93
12. Płomień Sosnowice 11 31:96
13. Victoria Półwieś 10 41:103
14. Jastrzębianka Jastrzębia 8 35:92
KOLEJKA 26
2021-06-27 17:00 Sokół II Przytkowice 3:6 Przełęcz Kossowa
2021-06-27 17:00 Relaks Wysoka 9:0 Płomień Sosnowice
2021-06-27 17:00 Żarek Barwałd 3:0 Cedron Brody
2021-06-27 17:00 Stanisławianka Stanisław 5:0 Sokół Chrząstowice
2021-06-26 18:00 Iskra Klecza Dolna 1:3 Jubilat Izdebnik
2021-06-26 18:00 Victoria Półwieś 2:3 Jastrzębianka Jastrzębia
2021-06-25 18:00 Kalwarianka II Kalwaria 0:2 Skawa Jaroszowice
KOLEJKA 25
2021-06-20 17:00 Płomień Sosnowice 1:4 Kalwarianka II Kalwaria
2021-06-20 17:00 Skawa Jaroszowice 3:1 Iskra Klecza Dolna
2021-06-19 18:00 Jubilat Izdebnik 5:3 Victoria Półwieś
2021-06-19 17:00 Cedron Brody 3:0 Sokół II Przytkowice
2021-06-19 17:00 Jastrzębianka Jastrzębia 0:4 Stanisławianka Stanisław
2021-06-19 17:00 Przełęcz Kossowa 8:0 Relaks Wysoka
2021-06-19 14:00 Sokół Chrząstowice 0:3 Żarek Barwałd
KOLEJKA 24
2021-06-13 14:00 Victoria Półwieś 1:1 Skawa Jaroszowice
2021-06-12 17:00 Cedron Brody 4:2 Sokół Chrząstowice
2021-06-12 17:00 Żarek Barwałd 3:0 Jastrzębianka Jastrzębia
2021-06-12 17:00 Stanisławianka Stanisław 7:1 Jubilat Izdebnik
2021-06-12 17:00 Iskra Klecza Dolna 6:4 Płomień Sosnowice
2021-06-12 15:00 Kalwarianka II Kalwaria 2:1 Przełęcz Kossowa
2021-06-12 14:00 Sokół II Przytkowice 2:5 Relaks Wysoka
KOLEJKA 23
2021-06-06 17:00 Skawa Jaroszowice 0:1 Stanisławianka Stanisław
2021-06-06 17:00 Płomień Sosnowice 2:5 Victoria Półwieś
2021-06-06 17:00 Relaks Wysoka 4:1 Kalwarianka II Kalwaria
2021-06-06 11:30 Sokół II Przytkowice 3:2 Sokół Chrząstowice
2021-06-06 11:00 Jastrzębianka Jastrzębia 2:2 Cedron Brody
2021-06-06 11:00 Przełęcz Kossowa 4:2 Iskra Klecza Dolna
2021-06-05 17:00 Jubilat Izdebnik 0:3 Żarek Barwałd
KOLEJKA 22
2021-06-03 17:00 Sokół II Przytkowice 0:7 Kalwarianka II Kalwaria
2021-06-03 17:00 Iskra Klecza Dolna 0:3 Relaks Wysoka
2021-06-03 17:00 Victoria Półwieś 3:4 Przełęcz Kossowa
2021-06-03 17:00 Stanisławianka Stanisław 2:2 Płomień Sosnowice
2021-06-03 17:00 Cedron Brody 4:3 Jubilat Izdebnik
2021-06-03 17:00 Sokół Chrząstowice 3:1 Jastrzębianka Jastrzębia
2021-06-02 18:00 Żarek Barwałd 2:0 Skawa Jaroszowice
KOLEJKA 21
2021-05-30 17:00 Relaks Wysoka 6:2 Victoria Półwieś
2021-05-30 17:00 Płomień Sosnowice 0:6 Żarek Barwałd
2021-05-30 17:00 Skawa Jaroszowice 3:1 Cedron Brody
2021-05-30 17:00 Kalwarianka II Kalwaria 6:0 Iskra Klecza Dolna
2021-05-30 11:00 Jastrzębianka Jastrzębia 2:9 Sokół II Przytkowice
2021-05-29 17:00 Przełęcz Kossowa 4:2 Stanisławianka Stanisław
2021-05-29 17:00 Jubilat Izdebnik 1:1 Sokół Chrząstowice
KOLEJKA 20
2021-05-23 14:00 Victoria Półwieś 0:6 Kalwarianka II Kalwaria
2021-05-23 13:00 Sokół Chrząstowice 0:1 Skawa Jaroszowice
2021-05-23 11:00 Sokół II Przytkowice 3:2 Iskra Klecza Dolna
2021-05-23 11:00 Jastrzębianka Jastrzębia 4:5 Jubilat Izdebnik
2021-05-22 17:00 Stanisławianka Stanisław 2:1 Relaks Wysoka
2021-05-22 17:00 Żarek Barwałd 1:0 Przełęcz Kossowa
2021-05-22 17:00 Cedron Brody 2:1 Płomień Sosnowice
KOLEJKA 19
2021-05-19 18:00 Jubilat Izdebnik 3:7 Sokół II Przytkowice
2021-05-19 18:00 Płomień Sosnowice 3:4 Sokół Chrząstowice
2021-05-19 18:00 Skawa Jaroszowice 3:0 Jastrzębianka Jastrzębia
2021-05-19 18:00 Przełęcz Kossowa 5:0 Cedron Brody
2021-05-19 18:00 Relaks Wysoka 3:2 Żarek Barwałd
2021-05-19 18:00 Kalwarianka II Kalwaria 2:0 Stanisławianka Stanisław
2021-05-19 18:00 Iskra Klecza Dolna 3:0 Victoria Półwieś
KOLEJKA 18
2021-05-16 17:00 Sokół II Przytkowice 5:1 Victoria Półwieś
2021-05-16 11:00 Jastrzębianka Jastrzębia 2:3 Płomień Sosnowice
2021-05-15 17:00 Jubilat Izdebnik 1:3 Skawa Jaroszowice
2021-05-15 17:00 Sokół Chrząstowice 1:3 Przełęcz Kossowa
2021-05-15 17:00 Cedron Brody 0:0 Relaks Wysoka
2021-05-15 17:00 Żarek Barwałd 1:1 Kalwarianka II Kalwaria
2021-05-15 17:00 Stanisławianka Stanisław 3:1 Iskra Klecza Dolna
KOLEJKA 17
2021-05-09 17:00 Skawa Jaroszowice 6:0 Sokół II Przytkowice
2021-05-09 17:00 Kalwarianka II Kalwaria 1:0 Cedron Brody
2021-05-09 17:00 Relaks Wysoka 1:2 Sokół Chrząstowice
2021-05-09 14:00 Victoria Półwieś 0:2 Stanisławianka Stanisław
2021-05-09 11:00 Sosnowianka Stanisław Dln 0:3 Jubilat Izdebnik
2021-05-08 17:00 Iskra Klecza Dolna 1:3 Żarek Barwałd
2021-05-08 17:00 Przełęcz Kossowa 4:1 Jastrzębianka Jastrzębia
KOLEJKA 16
2021-05-02 17:00 Sokół II Przytkowice 0:5 Stanisławianka Stanisław
2021-05-02 17:00 Jastrzębianka Jastrzębia 0:6 Relaks Wysoka
2021-05-02 17:00 Skawa Jaroszowice 7:1 Płomień Sosnowice
2021-05-02 13:00 Sokół Chrząstowice 0:5 Kalwarianka II Kalwaria
2021-05-01 17:00 Jubilat Izdebnik 1:12 Przełęcz Kossowa
2021-05-01 17:00 Cedron Brody 2:2 Iskra Klecza Dolna
2021-05-01 17:00 Żarek Barwałd 7:1 Victoria Półwieś
KOLEJKA 14
2021-04-25 17:00 Sokół II Przytkowice 2:3 Żarek Barwałd
2021-04-25 17:00 Skawa Jaroszowice 1:1 Relaks Wysoka
2021-04-25 17:00 Płomień Sosnowice 1:7 Przełęcz Kossowa
2021-04-25 13:00 Sokół Chrząstowice 3:1 Victoria Półwieś
2021-04-25 11:00 Jastrzębianka Jastrzębia 3:4 Iskra Klecza Dolna
2021-04-24 17:00 Cedron Brody 0:6 Stanisławianka Stanisław
2021-04-24 16:00 Jubilat Izdebnik 1:3 Kalwarianka II Kalwaria
KOLEJKA 13
2020-11-08 11:00 Jastrzębianka Jastrzębia 1:3 Victoria Półwieś
2020-11-07 13:00 Przełęcz Kossowa 4:0 Sokół II Przytkowice
2020-11-07 13:00 Płomień Sosnowice 1:2 Relaks Wysoka
2020-11-07 13:00 Skawa Jaroszowice 1:1 Kalwarianka II Kalwaria
2020-11-07 13:00 Jubilat Izdebnik 2:1 Iskra Klecza Dolna
2020-11-07 13:00 Sokół Chrząstowice 1:4 Stanisławianka Stanisław
2020-11-07 13:00 Cedron Brody 2:0 Żarek Barwałd
KOLEJKA 12
2020-10-31 14:00 Sokół II Przytkowice 4:7 Cedron Brody
2020-10-31 14:00 Kalwarianka II Kalwaria 5:0 Płomień Sosnowice
2020-10-31 14:00 Iskra Klecza Dolna 1:4 Skawa Jaroszowice
2020-10-31 14:00 Relaks Wysoka 1:6 Przełęcz Kossowa
2020-10-31 11:00 Victoria Półwieś 5:0 Jubilat Izdebnik
2020-10-31 11:00 Stanisławianka Stanisław 2:0 Jastrzębianka Jastrzębia
2020-10-31 11:00 Żarek Barwałd 3:3 Sokół Chrząstowice
KOLEJKA 11
2020-11-15 11:00 Sokół Chrząstowice 0:0 Cedron Brody
2020-10-25 14:00 Skawa Jaroszowice 4:2 Victoria Półwieś
2020-10-25 11:00 Jastrzębianka Jastrzębia 1:2 Żarek Barwałd
2020-10-24 15:00 Relaks Wysoka 1:1 Sokół II Przytkowice
2020-10-24 15:00 Płomień Sosnowice 1:4 Iskra Klecza Dolna
2020-10-24 15:00 Przełęcz Kossowa 4:7 Kalwarianka II Kalwaria
2020-10-24 11:00 Jubilat Izdebnik 2:3 Stanisławianka Stanisław
KOLEJKA 10
2020-11-14 13:30 Kalwarianka II Kalwaria 1:1 Relaks Wysoka
2020-11-11 11:00 Cedron Brody 4:0 Jastrzębianka Jastrzębia
2020-11-11 11:00 Żarek Barwałd 4:0 Jubilat Izdebnik
2020-11-11 11:00 Iskra Klecza Dolna 1:3 Przełęcz Kossowa
2020-10-18 11:00 Sokół II Przytkowice 1:4 Sokół Chrząstowice
2020-10-18 11:00 Victoria Półwieś 1:2 Płomień Sosnowice
2020-10-17 15:00 Stanisławianka Stanisław 0:2 Skawa Jaroszowice
KOLEJKA 9
2020-10-11 15:00 Skawa Jaroszowice 3:0 Żarek Barwałd
2020-10-11 13:00 Jubilat Izdebnik 1:3 Cedron Brody
2020-10-11 11:00 Kalwarianka II Kalwaria 3:0 Sokół II Przytkowice
2020-10-11 11:00 Jastrzębianka Jastrzębia 3:3 Sokół Chrząstowice
2020-10-10 15:00 Płomień Sosnowice 3:2 Stanisławianka Stanisław
2020-10-10 15:00 Przełęcz Kossowa 7:1 Victoria Półwieś
2020-10-10 15:00 Relaks Wysoka 2:1 Iskra Klecza Dolna
KOLEJKA 8
2020-10-04 13:00 Sokół Chrząstowice 2:1 Jubilat Izdebnik
2020-10-04 11:00 Victoria Półwieś 3:5 Relaks Wysoka
2020-10-04 11:00 Sokół II Przytkowice 6:5 Jastrzębianka Jastrzębia
2020-10-03 15:00 Cedron Brody 2:4 Skawa Jaroszowice
2020-10-03 15:00 Iskra Klecza Dolna 1:2 Kalwarianka II Kalwaria
2020-10-03 11:00 Stanisławianka Stanisław 1:9 Przełęcz Kossowa
2020-10-03 11:00 Żarek Barwałd 5:2 Płomień Sosnowice
KOLEJKA 7
2020-09-27 16:00 Skawa Jaroszowice 3:0 Sokół Chrząstowice
2020-09-27 11:00 Kalwarianka II Kalwaria 9:0 Victoria Półwieś
2020-09-26 16:00 Jubilat Izdebnik 2:1 Jastrzębianka Jastrzębia
2020-09-26 16:00 Płomień Sosnowice 2:4 Cedron Brody
2020-09-26 16:00 Przełęcz Kossowa 0:3 Żarek Barwałd
2020-09-26 16:00 Relaks Wysoka 5:2 Stanisławianka Stanisław
2020-09-02 16:00 Iskra Klecza Dolna 4:0 Sokół II Przytkowice
KOLEJKA 6
2020-09-20 16:00 Cedron Brody 1:4 Przełęcz Kossowa
2020-09-20 11:00 Sokół II Przytkowice 7:2 Jubilat Izdebnik
2020-09-20 11:00 Jastrzębianka Jastrzębia 0:3 Skawa Jaroszowice
2020-09-20 11:00 Sokół Chrząstowice 3:1 Płomień Sosnowice
2020-09-20 11:00 Victoria Półwieś 4:7 Iskra Klecza Dolna
2020-09-19 16:00 Stanisławianka Stanisław 1:1 Kalwarianka II Kalwaria
2020-09-19 16:00 Żarek Barwałd 1:1 Relaks Wysoka
KOLEJKA 5
2020-09-13 11:00 Victoria Półwieś 1:5 Sokół II Przytkowice
2020-09-13 11:00 Skawa Jaroszowice 11:0 Jubilat Izdebnik
2020-09-12 16:00 Płomień Sosnowice 0:2 Jastrzębianka Jastrzębia
2020-09-12 16:00 Relaks Wysoka 3:2 Cedron Brody
2020-09-12 16:00 Iskra Klecza Dolna 2:3 Stanisławianka Stanisław
2020-09-12 15:00 Przełęcz Kossowa 3:1 Sokół Chrząstowice
2020-09-12 14:00 Kalwarianka II Kalwaria 4:1 Żarek Barwałd
KOLEJKA 4
2020-09-06 17:00 Sokół Chrząstowice 1:3 Relaks Wysoka
2020-09-06 15:00 Cedron Brody 2:2 Kalwarianka II Kalwaria
2020-09-06 11:00 Jastrzębianka Jastrzębia 3:7 Przełęcz Kossowa
2020-09-05 17:00 Sokół II Przytkowice 1:1 Skawa Jaroszowice
2020-09-05 17:00 Jubilat Izdebnik 0:0 Płomień Sosnowice
2020-09-05 17:00 Stanisławianka Stanisław 5:1 Victoria Półwieś
2020-09-05 17:00 Żarek Barwałd 1:1 Iskra Klecza Dolna
KOLEJKA 3
2020-08-30 11:00 Płomień Sosnowice 0:5 Skawa Jaroszowice
2020-08-30 11:00 Victoria Półwieś 0:3 Żarek Barwałd
2020-08-29 17:00 Przełęcz Kossowa 6:0 Jubilat Izdebnik
2020-08-29 17:00 Relaks Wysoka 6:1 Jastrzębianka Jastrzębia
2020-08-29 17:00 Kalwarianka II Kalwaria 4:2 Sokół Chrząstowice
2020-08-29 17:00 Iskra Klecza Dolna 1:1 Cedron Brody
2020-08-27 17:30 Stanisławianka Stanisław 1:3 Sokół II Przytkowice
KOLEJKA 2
2020-08-23 17:00 Jubilat Izdebnik 2:2 Relaks Wysoka
2020-08-23 17:00 Skawa Jaroszowice 2:2 Przełęcz Kossowa
2020-08-23 13:00 Sokół II Przytkowice 3:0 Płomień Sosnowice
2020-08-23 13:00 Sokół Chrząstowice 1:2 Iskra Klecza Dolna
2020-08-23 11:00 Jastrzębianka Jastrzębia 0:3 Kalwarianka II Kalwaria
2020-08-22 17:00 Żarek Barwałd 1:0 Stanisławianka Stanisław
2020-08-22 11:00 Cedron Brody 5:1 Victoria Półwieś
KOLEJKA 1
2020-08-16 11:00 Victoria Półwieś 0:3 Sokół Chrząstowice
2020-08-15 17:00 Stanisławianka Stanisław 1:6 Cedron Brody
2020-08-15 17:00 Przełęcz Kossowa 6:1 Płomień Sosnowice
2020-08-15 14:00 Żarek Barwałd 3:2 Sokół II Przytkowice
2020-08-15 13:00 Kalwarianka II Kalwaria 0:3 Jubilat Izdebnik
2020-08-15 12:00 Relaks Wysoka 2:2 Skawa Jaroszowice
2020-08-15 11:00 Iskra Klecza Dolna 3:0 Jastrzębianka Jastrzębia
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama