reklama
reklama

Piłka wśród dziewcząt w modzie. Piłkarki Skawy Jaroszowice właśnie kończą swój debiutancki sezon

Sport, Wiadomości, 31.05.2023 07:10, INFORMACJA PRASOWA
Piłkarki Skawy Jaroszowice kończą pierwszy sezon i robią nabór do drużyn.
Piłka wśród dziewcząt w modzie. Piłkarki Skawy Jaroszowice właśnie kończą swój debiutancki sezon
Drużyna dziewczęca LKS Skawa Jaroszowice właśnie kończy swój pierwszy debiutancki sezon w rozgrywkach kobiet V ligi Małopolskiego Związku Piłki Nożnej. Klub posiada też młodsze drużyny, gdzie grają również dziewczynki i zaprasza do starszych jak również młodszych zespołów.

Pierwszy oficjalny mecz zespół zagrał 21 sierpnia w ramach Pucharu Polski Kobiet gdzie w pierwszej rundzie zmierzył się żeńską Wisłą Kraków, następnie przyszły zmagania w rozgrywkach ligowych na szczeblu wojewódzkim. Do rozegrania pozostały jeszcze dwa mecze w najbliższą niedzielę, 4 czerwca piłkarki udadzą się do Nowego Sącza by zagrać mecz z wiceliderem rozgrywek Dunajcem. Natomiast ostatni mecz czeka drużynę w sobotę 10 czerwca z rezerwami III ligowej Pogorzanki Pogorzyce.

Drużyna jest aktualnie w budowie i każdy mecz traktuje jak nowe doświadczenie oraz zgrywanie się czyli towarzysko, więc związku z tym nie może się pochwalić dużymi sukcesami.

Obecnie trwa nabór zwłaszcza do drużyny kobiecej dziewczyn w wieku 14 lat i starszych bez górnego limitu. W drużynie grają teraz zawodniczki z roczników 2008-1985. Są wśród nich kobiety, które zaczynają swoją przygodę i grę w zespole jak również takie, które w swoim sportowym CV miały inne kluby. Więc zapraszają wszystkie chętne dziewczyny. Zawsze warto przyjść, zobaczyć i spróbować.

Klub posiada również młodsze drużyny gdzie trenują dzieci z roczników 2010-2016 do których również nabór trwa cały rok.

Klub zaprasza do kontaktu poprzez stronę Facebook/Messenger https://www.facebook.com/WomenSkawaJaroszowice lub telefonicznie 888-843-210.


FS
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama