reklama

Największy turniej tenisa w regionie [VIDEO]

Sport, Wiadomości, 10.07.2022 16:30, DK
To był największy do tej pory turniej MIXTA w Tenisie ziemnym w Andrychowie.
Największy turniej tenisa w regionie [VIDEO]
W sobotę (9.07) odbył się coroczny turniej MIXTA w tenisie ziemnym. Event tradycyjnie miał miejsce na kortach tenisowych stadionu KS Beskid Andrychów.


Organizatorem wydarzenia zostało Andrychowskie Towarzystwo Tenisowe na czele z Izabelą Pawlus, a sponsorem głównym Przedsiębiorstwo Pszczelarskie Tomasz Łysoń.

Od rana, do godzin wieczornych rywalizowało ze sobą aż 12 par. W składach, oprócz zawodników z Andrychowa, znalazły się osoby ze Śląska, Bielska- Białej, Katowic oraz Kęt.
Puchary ufundowane zostały przez sponsora - Przedsiębiorstwo Pszczelarskie Tomasz Łysoń, a wykonane przez najstarszą firmę w Polsce produkująca puchary czyli przedsiębiorstwo Jana Toczka z Kęt.


Firma Skarb Życia Muszyna tradycyjnie dostarczyła napoje.

Zwycięzcami Turnieju zostali Agata Bielawska i Andrzej Kowalczyk, którzy pokonali w finale Paulinę Bąk i Wojciecha Wątrobę, trzecie miejsce zajęli Katarzyna Klimczak i Tomasz Jaworowski.

Zobaczcie nagranie

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama