reklama
reklama

Jakub Wnęczak w Stali Rzeszów, Górkiewicz Wojciech w Zagłębiu Sosnowiec

Sport, Wiadomości, 08.08.2021 11:00,
Mowa o 14-latkach, którzy pierwsze kroki stawiali w andrychowskich klubach.
Jakub Wnęczak w Stali Rzeszów, Górkiewicz Wojciech w Zagłębiu Sosnowiec
Jakub Wnęczak, który rok temu został wypożyczony z AP Progress Andrychów do Cracovii Kraków zmienił barwy klubowe na dynamicznie rozwijającą się Akademię Stali Rzeszów. Kuba na przestrzeni roku stał się jednym z liderów krakowskiego klubu i dla własnego rozwoju postanowił zmienić otoczenie.

W obecnym sezonie andrychowianin będzie występował w Centralnej Lidze Trampkarza U-15, która jest najwyższym poziomem rozgrywkowym w Polsce w tej kategorii wiekowej.

Wojciech Górkiewicz, który pochodzi z Głębowic trafił do Beskidu Andrychów i tam spędził 3 sezony. Kolejne 2 sezony rozegrał w Progresie Andrychów występując między innymi w wojewódzkiej lidze trampkarza C2. Jego dobre występy na tle czołowych drużyn w Małopolsce i ciągły rozwój pozwoliły na testy w "większych" klubach. "Wojtas" w najbliższym sezonie będzie podnosił swoje umiejętności rywalizując w Pierwszej Lidze Wojewódzkiej broniąc barw Zagłębia Sosnowiec.

Nie pozostaje nam nic innego jak życzyć zawodnikom dużo zdrowia i dobrej dyspozycji przez cały sezon.
reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama