reklama

Premier w Maspeksie Wadowice: będą nowe obostrzenia

Polityka, Na sygnale, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 23.03.2021 17:52, red
We wtorek wieczorem wizytę w wadowickiej firmie Maspex złożył premier Mateusz Morawiecki.
Premier w Maspeksie Wadowice: będą nowe obostrzenia

Premier Mateusz Morawiecki przyjechał we wtorek do wadowickiej firmy, aby konsultować "plan odbudowy" gospodarki po koronawirusie, a Maspex to jedna z największych firm z branży spożywczej w Polsce.

Premier zapowiedział podczas konferencji prasowej, że w najbliższym czasie rząd przedstawi pewne nowe obostrzenia na okres okołowielkanocny, by - jak powiedział - "przydusić wirusa raz jeszcze". Decyzje podjęte zostaną i ogłoszone najpóźniej w najbliższy czwartek.



To wszystko dlatego, że cały czas przybywa nowych zakażeń koronawirusem, a w tym tygodniu liczba zakażeń może przekroczyć 30 tys. dziennie. Służba zdrowia znajduje się na granicy wydolności.

We wtorek media nieoficjalnie informowały, że rząd rozważa wprowadzenie dodatkowych limitów osób mogących przebywać w sklepach i kościołach. Według tych nieoficjalnych informacji bardzo prawdopodobne jest także zamknięcie salonów fryzjerskich i kosmetycznych oraz sklepów budowlanych i RTV AGD.

A oto co jeszcze powiedział w Wadowicach Mateusz Morawiecki:

Premier @MorawieckiM w #Wadowice: Do końca kwietnia 1. dawką zaszczepionych może być kolejnych 7 mln osób. To zdaniem epidmiologów spowoduje, że epidemia będzie wygasać. Rosnąca liczba szczepionek jest najlepszym remedium na zwalczenie epidemii i powrót do normalnego życia.

— Kancelaria Premiera (@PremierRP) 23 marca 2021

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

dekar, 24.03.2021 18:26

Takie firmy jak Maspex powinny upaść i to nisko a nie , żeby je jeszcze wspomagać .Wykupili firmy miedzy innymi takie jak Tymbark , czy Tarczyn , które produkowały zdrowe soki i pod ich markami sprzedają swoje nic niewarte soki. Kupują na świecie gdzie tylko się da najtaniej owocowe soki , zagęszczając je do pasty pozbawiając wszystkich dobrych właściwości i potem w Polsce je rozcieńczają wodą bo w Polsce woda jest tania i sprzedają nić niewarte napoje z wygórowaną ceną . Maspex jeszcze nic nie wyprodukował zdrowego Nie będę się uruchamiał i pisał o zabielaczach do kawy bo to to już przechodzi ludzkie pojęcie

gepard czester, 24.03.2021 12:26

Ej, lewackie półgłówki nie pijcie Kubusia, bo właściciele Maspexu rozmawiali z Morawieckim XD

Burakz wiejskiej , 23.03.2021 21:30

komunistyczna propaganda pisuaru trwa w najlepsze , czy ktoś lub coś ukruci temu łeb ?

dudek, 23.03.2021 19:50

A co tam u Andrychowskiego inwestora Pudzianowskiego;0

tomekx, 23.03.2021 19:09

A dlaczego nie odwiedził upadających firm?