reklama
reklama

Marcin Śliwa został burmistrzem Kęt. Oficjalne wyniki

Polityka, Wiadomości, 21.04.2024 23:35,
Państwowa Komisja Wyborcza podała oficjalne wyniki.
Marcin Śliwa został burmistrzem Kęt. Oficjalne wyniki
Marcin Śliwa został nowym burmistrzem Kęt. To już oficjalne dane PKW.

Marcin Śliwa otrzymał 6568 głosów (61,93%). Dariusz Gawęda zdobył 4037 głosów (38,07%).

Marcin Śliwa przez 9 lat był zastępcą poprzedniego burmistrza Krzysztofa Klęczara, a od kilku miesięcy pełnił obowiązki burmistrza - po tym, jak Krzysztof Klęczar został wojewodą małopolskim.
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

z Kęt, 22.04.2024 16:23

Ed51 dziękuję za pozdrowienia. Czy Kęty mają się zadłużać tylko dlatego, że we wspomnianych miastach powstały dworce ( w Kalwarii to chyba tylko stanowiska do odjazdu) . Jeżeli już są przedstawiane wzorce miast, to proszę wskazać jedno w którym w centralnym punkcie miasta jakim jest rynek, nieopodal magistratu znajduje się zakład pogrzebowy. Jestem wyluzowany, ale nie chcę żeby moje podatki były w ten sposób zagospodarowywane, czyżby w Kętach nie było tzw. palących potrzeb. P.S To samo dotyczy budowy tężni czy psiego parku, już nie wspomnę stanowisko do gry w boule ( nie zrobimy z Kęt np. Paryża)

Ed51, 22.04.2024 13:21

Aleś z Kęt napalony zwolennik Witkowiana , Dworzec powstał w Wadowicach , Kalwarii itd. Funerałów może być w rynku. tyle co banków , firma jak firma . Daj se na luz , Kęty jakie są takimi je trzeba brać , nie zrobisz z nich Wadowic . Każdy włodarz będzie zły dla innych opcji , tak jest i będzie . Pozdrawiam cieplutko .....

z Kęt, 22.04.2024 10:32

I w ramach rewitalizacji kęckiego rynku powstanie kolejny zakład funeralny. Brawo wyborcy ! P.S A przy okazji zostanie "wskrzeszony" dworzec autobusowy , może pojawi się tam jakaś żywa duszyczka. Dobrze by było, żeby nowy burmistrz, ten od trudnych zadań, zaznajomił się z ofertą przewoźników, zanim miliony pochłonie jego remont. I niech pamięta, że wyda Nasze pieniądze !

Feel Free, 21.04.2024 23:48

Serdeczne gratulacje Panie Marcinie, pozdrowienie z Andrychowa ! Dużo zdrowia i powodzenia w dalszej pracy.