reklama
reklama

Złodziejska akcja w nocy w Rzykach. Świadkowie poszukiwani

Na sygnale, Wiadomości, 20.09.2023 17:07, NEWSY CZYTELNIKÓW
Wiadomo, że złodzieje kierowali się w kierunku rzeki.
Złodziejska akcja w nocy w Rzykach. Świadkowie poszukiwani
We wtorek (19.09) około godziny 23.00 złodzieje wtargnęli na prywatną posesję w Rzykach na osiedlu Młocki Górne i ukradli traktor. Nie jakiś nowy, „za miliony”, a stary, zabytkowy (ale ciągle "na chodzie") traktor typu S7, mający dla gospodarza wartość sentymentalną, ale i praktyczną, bo ciągnik ciągle jest wykorzystywany w pracach rolnych.

Sprawa została zgłoszona na policję. Kryminalni zabezpieczyli ślady, bo przestępcy przy okazji zniszczyli ogrodzenie, i prowadzą śledztwo. Niemniej poszkodowana rodzina prosi wszystkich o kontakt – jeśli ktoś coś widział lub słyszał, a może komuś się nagrało na przydomowej kamerze z monitoringu. Złodziejska akcja rozegrała się we wtorek 19 września około godziny 23:00.

Wiadomo, że złodzieje kierowali się ciągnikiem w kierunku rzeki (gdzie obecnie jest budowany most). - O kontakt z policją proszona jest każda osoba niedaleko mieszkająca, która może pomóc w odnalezieniu skradzionego mienia (słyszała w którą stronę jechali złodzieje, bądź widziała obecne zajście lub wie bądź podejrzewa kto dopuścił się przestępstwa) - informuje nas mieszkanka.

Kontakt – policja Andrychów tel. 47 832 74 00
reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy