reklama

Złodziej samochodu zatrzymany. Przydał się lokalizator GPS

, Na sygnale, Wiadomości, 07.09.2020 10:50,
32–latek nie dość, że przywłaszczył sobie cudzy pojazd, to mundurowi znaleźli przy nim narkotyki. Grozi mu do 5 lat więzienia.
Złodziej samochodu zatrzymany. Przydał się lokalizator GPS

Jak informuje wadowicka policja, 3 września br. wadowicka komenda została poinformowana o ujęciu złodzieja samochodu. Jak wynikało z ustaleń policjantów, były pracownik jednej z placówek gastronomicznych w Wadowicach, wszedł na zaplecze tego lokalu, skąd ukradł kluczyki od samochodu, co zauważyła jedna z pracownic.

Zaraz po tym, personel lokalu szybko zorientował się, że doszło do kradzieży fiata należącego do firmy. Wówczas właściciel placówki, dzięki zainstalowanemu w samochodzie GPS, namierzył pojazd i na terenie Choczni ujął sprawcę przestępstwa, po czym powiadomił Policję.

Podczas kontroli osobistej 32-letniego mieszkańca gminy Wadowice, funkcjonariusze znaleźli przy nim śladowe ilości środków narkotycznych. 32-latek trafił do pomieszczenia dla zatrzymanych, a następnego dnia przedstawiono mu zarzut kradzieży samochodu oraz posiadania środków odurzających, do których się przyznał. Mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do lat 5. Samochód wrócił do rąk właściciela.

źródło: KPP Wadowice

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy