reklama
reklama

Zderzenie na skrzyżowaniu, kierowca trafił do szpitala

Na sygnale, Wiadomości, 15.01.2024 12:09,
Do tego zdarzenia doszło w poniedziałek rano.
Zderzenie na skrzyżowaniu, kierowca trafił do szpitala
W poniedziałek (15.01) o godzinie 7.50 służby ratunkowe interweniowały w Podolszu k. Zatora na skrzyżowaniu ulic Zatorskiej, Starowiejskiej i Mostowej, gdzie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.

- W trakcie czynności na miejscu zdarzenia policjanci wstępnie ustalili, że 18 – letni mieszkaniec powiatu wadowickiego, kierujący samochodem marki Citroen, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej zderzył się z samochodem marki Nissan, którym kierował 70 – letni mieszkaniec gminy Zator. Do szpitala na badania Pogotowie Ratunkowe przewiozło kierowcę nissana - informuje asp. szt. Małgorzata Jurecka, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.


foto: KPP Oświęcim
reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy