reklama
reklama

Zderzenie motocykla z samochodem [AKTUALIZACJA]

Na sygnale, Wiadomości, 18.06.2023 19:58,
Do zdarzenia doszło w niedzielny wieczór.
Zderzenie motocykla z samochodem [AKTUALIZACJA]
Jedna osoba została poszkodowana w wypadku do którego doszło w niedzielę wieczorem na ulicy Kościelnej w Osieku. Miało tam miejsce zderzenie motocyklisty z samochodem.


Policja będzie ustalać dokładne przyczyny tego zdarzenia.

- Policjanci wstępnie ustalili, że 25 – letnia mieszkanka Osieka kierując samochodem marki Ford podczas cofania zderzyła się z motocyklem marki Honda, którym kierował 25 – letni mieszkaniec Osieka. W wyniku zdarzenia motocyklista doznał złamania nogi oraz ogólnych potłuczeń. Pod opieką ratowników medycznych został przewieziony na leczenie do szpitala.
Policjanci apelują do kierowców o uwagę i koncentrację podczas prowadzenia pojazdu, w szczególności o podczas wykonywania manewrów drogowych - informuje asp;. szt. Małgorzata Jurecka, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Poza tym - niedziela na drogach regionu minęła w miarę spokojnie.

foto: fb / Małopolska Alarmowo i KPP Oświęcim

reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy