Wypadek na trasie Andrychów - Kęty [FOTO] [AKTUALIZACJA]

, Na sygnale, Wiadomości, 08.11.2017 12:30, red
Do wypadku doszło w środę po godzinie 13:00
Wypadek na trasie Andrychów - Kęty [FOTO] [AKTUALIZACJA]
Droga krajowa nr 52 została zablokowana. W środę (8.11) w Bulowicach na ulicy Krakowskiej w rejonie skrzyżowania z ul. Skotnica doszło do zderzenia trzech aut. Dwie osoby są poszkodowane.

Na miejscu w akcji ratowniczej uczestniczyli zespół ratownictwa medycznego, strażacy z JRG Andrychów, OSP Bulowice, OSP Kęty i JRG Oświęcim. Policja ustala przyczyny wypadku.

Jak wstępnie ustalili policjanci 76–letni mieszkaniec gminy Kęty kierując samochodem marki fiat sicento, włączając się do ruchu, zderzył się z samochodem marki Hyundai, którym kierował mieszkaniec Andrychowa, a następnie uderzył w jadący z przeciwka samochód marki Mercedes, którym kierował również mieszkaniec Andrychowa. Do szpitala na badania zostali zabrani kierowcy fiata oraz hyundaia.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy