Turyści utknęli na Babiej Górze. Trwa akcja ratunkowa

, Na sygnale, Wiadomości, 23.12.2018 14:15, PG
Warunki atmosferyczne na Babiej Górze są trudne. Występuje temperatura poniżej zera, opady śniegu i wiatr. Widoczność jest ograniczona.
Turyści utknęli na Babiej Górze. Trwa akcja ratunkowa

Jak podaje portal Interia w niedzielę (23.12.) u szczytu Babiej Góry trwa akcja ratunkowa Beskidzkiego Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Ze wstępnych informacji wynika, że na szlaku utknął ojciec z synem, którzy ze względu na złe warunki atmosferyczne nie są wstanie odszukać szlaku i zejść w dół bezpiecznie o własnych siłach.

Cała akcja zakończył się szczęśliwie. Turyści z pomocą ratowników bezpiecznie zeszli z góry.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

aleocochodzi, 23.12.2018 17:12

My Polacy jesteśmy takimi idiotami że wszystko musimy mieć regulowane nakazami, zakazami i innymi żeby tylko nie trzeba było używać rozumu.

starymoher, 23.12.2018 15:54

Daruję sobie tym razem wyzłośliwianie się,ale dlaczego wzorem Słowacji i Czech nie wprowadzi się zakazu wychodzenia w zimie na szlaki powyżej linii schronisk..Bo wątpię żeby mieli problem przed Markowymi Szczawinami.