reklama

Poszukiwania zaginionego Marcina Klęczara

Na sygnale, Wiadomości, 02.02.2021 10:07,
Publikujemy komunikat policji w tej sprawie
Poszukiwania zaginionego Marcina Klęczara

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu od kilku miesięcy prowadzą czynności mające na celu odnalezienie Marcina Klęczar 43 – letniego mieszkańca Osieka. Zaginięcie mężczyzny rodzina zgłosiła pod koniec października 2020 roku.

Z ustaleń policjantów wynika, że zaginiony w sierpniu 2020 roku wyjechał do pracy w Czechach. Ustalono również, że zaginiony był widziany w Pradze w połowie października 2020. Od tego czasu nie jest znane miejsce jego pobytu. Mężczyzna nie kontaktował się również z rodziną.

Rysopis zaginionego:

Wzrost 171 cm;

Szczupłej budowy ciała;

Włosy ciemne krótkie;

Oczy brązowe;

Ubiór zaginionego:

Czarna kurtka;

Bluza z krótkim rękawem w pasy biało – bordowe;

Spodnie jeans granatowe;

Buty sportowe koloru granatowego;

Torba turystyczna koloru pomarańczowego;

Apel do osób, które znają miejsce pobytu zaginionego:

Policjanci prowadzą czynności zmierzające do odnalezienia zaginionego, jednakże zwracamy się również z prośbą do osób, które znają miejsce pobytu Marcina Klęczar o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu pod numer 47 83 26 280 lub też na numer alarmowy 112.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy