reklama

Posiadacze narkotyków wpadli w ręce andrychowskich funkcjonariuszy

, Na sygnale, Wiadomości, 28.09.2018 15:00, PG
Kryminalni ustalili, że poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności 40 - latek przebywa w jednym z mieszkań w Andrychowie. W czwartek (27.08.) zatrzymali go właśnie w tym miejscu a wraz z nim jego kolegę i sporo narkotyków.
Posiadacze narkotyków wpadli w ręce andrychowskich funkcjonariuszy

Pracujący nad sprawą kryminalni z Andrychowa wytypowali miejsce ukrywania się mężczyzny poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności. Ponadto w jego mieszkaniu zabezpieczono 76,11 gramów amfetaminy i 9,30 gramów marihuany. Razem z 40-latkiem w ręce policjantów „wpadł” jego 30-letni kolega, u którego w miejscu przebywania również ujawniono zabronione substancje.

Policjanci z wydziału kryminalnego andrychowskiego komisariatu, na podstawie uzyskanych informacji ustalili, że w jednym z mieszkań na terenie Andrychowa ukrywa się osoba poszukiwana. Jednocześnie mundurowi ustalili, że pod wytypowanym adresem mogą być przechowywane zakazane substancje.

W czwartek (27.09.) kryminalni pojechali pod ustalony adres, gdzie potwierdzając swoje przypuszczenia, zatrzymali dwóch mieszkańców Andrychowa. 40-latek był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności, w związku z popełnionymi przez niego innymi przestępstwami. Podczas przeszukania mieszkania, śledczy zabezpieczyli środki odurzające w postaci 76,11 gramów amfetaminy oraz 9,30 gramów marihuany, natomiast w miejscu zamieszkania 30-latka policjanci ujawnili 0,5 grama marihuany. Dodatkowo w każdym z mieszkań znajdowały się wagi elektroniczne oraz młynek do mielenia suszu. Mężczyźni zostali zatrzymani, przedstawiono im zarzut posiadania narkotyków (art. 62 UPN). Za przestępstwo to grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

40-letni mieszkaniec Andrychowa trafił do Zakładu Karnego.źródło: policja

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Rower , 28.09.2018 17:04

Brawa burmistrz Żak

maria, 28.09.2018 16:52

Duże brawa dla andrychowskich Policjantów czekamy na dalsze akcje.