reklama
reklama

Poranna jazda na "podwójnym gazie"

Na sygnale, Wiadomości, 04.07.2022 10:43,
59-letni mężczyzna narobił sobie kłopotów.
Poranna jazda na
W poniedziałek (4.07) rano policjanci pilnowali bezpieczeństwa w ruchu drogowym na terenie gminy Zator. Po godzinie 7:00 w miejscowości Łowiczki na ulicy Centralnej zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę samochodu marki Citroen.

Zastrzeżenie mundurowych wzbudził styl jazdy kierowcy. Podczas kontroli funkcjonariusze potwierdzili swoje spostrzeżenie. Badanie stanu trzeźwości 59 - letniego mieszkańca Zatora wykazało 0,9 promila alkoholu. Mężczyzna trafił do zatorskiego komisariatu.


Policja przypomina, że za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, co najmniej trzyletni zakaz kierowania oraz grzywna nawet do 60 tysięcy złotych.

Policjanci apelują o przestrzeganie przepisów, rozsądek oraz trzeźwość na drodze. Zapewniają również, że uczestnicy ruchu drogowego, którzy stwarzają poważne zagrożenie, poniosą surowe konsekwencje lekceważenia prawa oraz bezpieczeństwa swojego i innych uczestników ruchu drogowego.

źródło: KPP Oświęcim
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy