reklama

Policja poszukuje mężczyzny, który chciał się włamać na plebanię. Kto rozpoznaje sprawcę?[VIDEO]

Na sygnale, Wiadomości, 14.08.2018 14:00, PG
Policja opublikowała nagranie z monitoringu i szuka włamywacza.
Policja poszukuje mężczyzny, który chciał się włamać na plebanię. Kto rozpoznaje sprawcę?[VIDEO]

Policjanci z Komisariatu Policji w Kętach, prowadzą czynności mające na celu ustalenie sprawcy podejrzanego o usiłowanie włamania do budynku plebanii znajdującej się przy Kościele w Malcu.

Do zdarzenia doszło w niedzielę (29.08.) tuż po godzinie 08.00. Sprawca wspiął się na balkon, gdzie wybił szybę w oknie, a po włączeniu się alarmu zbiegł. Policjanci prowadzący postępowanie przeprowadzili oględziny, a także zabezpieczyli monitoring, na którym utrwalony został wizerunek włamywacza. Poszukiwany to mężczyzna wieku od 25 do 30 lat, wzrost około 180 cm. Był ubrany w bluzę z kapturem koloru szarego, krótkie spodenki koloru czarnego - typu bojówki, czarne buty sportowe z białym znakiem Nike.

W związku z powyższym, policjanci apelują do osób, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciach z monitoringu, o kontakt z Komisariatem Policji w Kętach pod numer telefonu 33 845 33 22 lub z najbliższą jednostką Policji pod numer alarmowy 997. Zapewniamy anonimowość.

Zobaczcie nagranie.


źródło: materiały policjiZobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy