reklama
reklama

Pierwsze podsumowania policyjnej akcji ZNICZ na drogach

Na sygnale, Wiadomości, 03.11.2019 12:06,
Policja z powiatu oświęcimskiego ma pierwsze podsumowania akcji ZNICZ
Pierwsze podsumowania policyjnej akcji ZNICZ  na drogach

W trakcie trwania akcji „Znicz 2019” od czwartku do niedzieli na drogach powiatu oświęcimskiego nie doszło do żadnego wypadku drogowego. Policjanci wykonywali czynności przy 14 zgłoszonych kolizjach drogowych.

Natomiast podczas kontroli drogowych policjanci wyeliminowali z ruchu dwóch nietrzeźwych uczestników, wśród których znalazł się jeden kierowca z Kęt i jeden rowerzysta z Palczowic.

- Dziś ostatni dzień akcji „Znicz 2019”, w którym również apelujemy do wszystkich uczestników o rozwagę na drodze. Ponadto przypominamy kierowcom o zwracanie szczególnej uwagi na pieszych zwłaszcza w okolicach cmentarzy, a pieszym o zakładaniu odblasków - apeluje Małgorzata Jurecka, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy