reklama
reklama

Nowa policjantka w mundurze

Na sygnale, Wiadomości, 08.03.2021 11:45,
Niedawno do służby w małopolskiej Policji zostało przyjętych 50 osób, w tym 9 kobiet. Był to pierwszy nabór do służby w 2021 roku.
Nowa policjantka w mundurze

Szeregi Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej zasiliła policjantka, która będzie pełnić służbę na terenie powiatu suskiego.

Podczas uroczystej zbiórki był obecny Komendant Powiatowy Policji insp. Dariusz Drobny wraz ze swoim I zastępcą podinsp.. Marcinem Kaczmarkiem oraz Naczelnikiem Wydziału Ruchu Drogowego kom. Grzegorzem Sikora.

Komendant pogratulował funkcjonariuszce wyboru drogi życiowej i wstąpienia w szeregi policyjnej formacji życząc tym samym powodzenia w realizacji wyznaczonych zadań.

Zanim w pełni będzie służyć na terenie Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej, musi odbyć kurs podstawowy w jednej ze szkół Policji, gdzie będzie zdobywać wiedzę teoretyczną i praktyczną z zakresu przepisów prawa oraz taktyk policyjnych.źródło: KPP Sucha Beskidzka

reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy