reklama

Motocyklista poszkodowany w wypadku [AKTUALIZACJA]

, Na sygnale, Wiadomości, 21.06.2021 11:02,
Po wypadku utrudnienia na drodze krajowej nr 44.
Motocyklista poszkodowany w wypadku [AKTUALIZACJA]
W poniedziałek (21.06) po godzinie 10:00 do zderzenia samochodu osobowego z motocyklistą doszło na drodze krajowej nr 44 w Zatorze.

Na miejscu interweniowały służby ratownicze. Motocyklista wymaga pomocy medycznej. Na drodze występowały utrudnienia w ruchu, wprowadzono ruch wahadłowy.

Jak wstępnie ustalili policjanci 56 – letnia mieszkanka powiatu wadowickiego, kierując samochodem marki Toyota, podczas skrętu w lewo zderzyła się z motocyklem marki Honda, którym kierował 35 – letni mieszkaniec Osieka. Po badaniach w szpitalu okazało się, że motocyklista doznał jedynie stłuczeń.


Nie było to jedyne zdarzenia w poniedziałek na drogach powiatu oświęcimskiego.

O godzinie 11.25 w Zatorze na ulicy 1 Maja doszło do kolejnego zdarzenia drogowego. Jak wstępnie ustalili policjanci 60 – letni mieszkaniec Zatora jadąc rowerem najechał na tył śmieciarki. Rowerzysta w stanie przytomnym został przewieziony przez Pogotowie Ratunkowe do szpitala na badania.

O godzinie 12.45 w Oświęcimiu na ulicy Konopnickiej 40 – letnia mieszkanka Chełmka, kierując samochodem marki Ford najechała na tył samochodu marki Opel, którym kierował 26 – letni mieszkaniec Kęt. Sprawczyni kolizji została ukarana mandatem i punktami karnymi.

O godzinie 14.50 w Oświęcimiu na ulicy Konarskiego samochód ciężarowy uderzył w tył samochodu marki Ford, którym kierowała 25 – letnia mieszkanka Oświęcimia. W chwili gdy poszkodowana zjeżdżała na parking, kierowca samochodu ciężarowego najprawdopodobniej pojechał dalej w kierunku na Bieruń . Aktualnie policjanci prowadzą czynności zmierzające do ustalenia jego personaliów. Prezentujemy również zdjęcie odjeżdżającej ciężarówki, które zdążyła zrobić poszkodowana.

O godzinie 15.15 w Nowej Wsi na ulicy Oświęcimskiej doszło do potrącenia rowerzysty. Jak wstępnie ustalili policjanci mieszkanka Porąbki kierując samochodem marki Toyota zderzyła się z rowerzystą, który jechał drogą dla rowerów. W wyniku zderzenia rowerzysta upadł na jezdnię. W stanie przytomnym został przewieziony na badania do szpitala.

foto: oswiecim112.pl

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy