reklama

Mieszkaniec gminy Andrychów zmarł, prawdopodobnie po zatruciu czadem, w kabinie tira we Włoszech

, Na sygnale, Wiadomości, 10.01.2019 09:40, red
Ciało 50-letniego kierowcy, jak się okazuje mieszkańca gminy Andrychów, znaleziono w kabinie tira stojącego na parkingu w miejscowości Termoli na wschodnim wybrzeżu Włoch.

Mieszkaniec gminy Andrychów zmarł, prawdopodobnie po zatruciu czadem, w kabinie tira we Włoszech
Jak informuje Wirtualna Polska, 50-latka znalazł kolega, który przyszedł w poniedziałek (7.10) rano, aby go obudzić. Mężczyzna nie reagował na wołanie, więc świadek otworzył drzwi kabiny i zobaczył kolegę leżącego w bezruchu.

Ze wstępnych ustaleń włoskiej policji wynika, że do śmierci Polaka prawdopodobnie doszło z powodu zatrucia czadem, który ulatniał się z kuchenki gazowej, znajdującej się w szoferce. Wiele wskazuje na to, że kierowca nie tylko gotował na niej obiady, ale wykorzystywał ją również do ogrzewania kabiny w trakcie postoju.

Według cytowanej przez media Włoskiej Federacji Transportu to kolejny przypadek, gdy kierowca tira umiera z powodu „nieludzkich warunków pracy”. Dokładną przyczynę zgonu ustalą biegli podczas sekcji zwłok.

Zmarły pochodził z gminy Andrychów.


foto: zdjęcie ilustracyjne

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Stefan Batory, 13.01.2019 01:15

Przykre jest to, że ludzie ślepo wierzą w to co piszą media. Informacja na tym portalu pochodzi z innych portali które podają fałszywą informację. Zobaczyli butlę i uznali, że się zaczadził... taaa. NIE MOŻLIWE ŻE GRZAŁ BUTLĄ bo uwierzcie, ze to był na tyle odpowiedzialny człowiek. Czy ktokolwiek wie co to webasto? Pokój jego duszy.

Rower , 10.01.2019 18:33

Nie ma to jak niedzieli kierowcy który biorą się do komentowania zawodowych kierowców. Barte kretynie zaskoczę cię, samochody ciężarowe są po to aby w nich pauzować, spać, żyć. Ale racja co taki człowiek ssący wiadomści ze stronniczych serwisów może wiedzieć o życiu.

",,**,,", 10.01.2019 17:52

Pis wydal 3miliony juz na komisje amber gold i nic to nie dalo,wazne ze kieszenie czlonkow komisji sa pelne!!!!! Kradli w PO kradna w PISIE.

",,**,,", 10.01.2019 17:50

Roberciku a czemu piszesz nie na temat baranie??????

`, 10.01.2019 11:51

Nic głupszego nie mogłeś wymyślić ?