reklama
reklama

Kto przywłaszczył sobie portfel zgubiony w centrum Andrychowa? [AKTUALIZACJA]

Na sygnale, Wiadomości, 06.04.2019 14:10,
Wszystko się nagrało.
Kto przywłaszczył sobie portfel zgubiony w centrum Andrychowa? [AKTUALIZACJA]

W piątek (6.04) około godziny 18:30 mieszkaniec Bulowic - jak nam przekazuje - zgubił portfel w rejonie przejścia dla pieszych na ulicy Krakowskiej przy poczcie w Andrychowie. Wiadomo już, że ktoś go zabrał z ulicy. Na nagraniu z monitoringu widać, że portfel podnosi z jezdni pewien motocyklista, który następnie skręca w kierunku plant.

Jak informuje nas poszkodowany, w sobotę okazało się, że w jednej z kolektur zakładów bukmacherskich nieznany na razie mężczyzna próbuje wypłacić wygraną z kuponu, który znajdował się w portfelu.

Do tej pory portfel nie wrócił jednak do właściciela. Są jednak nagrania z monitoringu. Wydaje się więc tylko kwestią czasu ustalenie osoby, która przywłaszczyła sobie portfel. Sprawą - pod kątem właśnie przywłaszczenia mienia - zajmuje się już policja. A może znalazca sam zgłosi się i wyjaśni sprawę?

AKTUALIZACJA: W sobotę wieczorem portfel został zwrócony właścicielowi.

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy