reklama
reklama

Kolizja w Andrychowie, do ustalenia sprawcy przydał się monitoring

Na sygnale, Wiadomości, 27.03.2024 11:00,
Auto zostało uszkodzone dwa dni wcześniej, ale dzięki nagraniom udało się ustalić sprawcę.
Kolizja w Andrychowie, do ustalenia sprawcy przydał się monitoring

Kilka dni temu (21.03) Straż Miejska w Andrychowie otrzymała zgłoszenie dotyczące uszkodzenia samochodu osobowego marki Peugeot 508. Do zdarzenia doszło na ul. Włókniarzy. Zgłaszający przekazał, że pojazd uszkodzony został prawdopodobnie 2 dni wcześniej w godzinach 20.10 – 22.00.

- System monitoringu wizyjnego zarejestrował moment kolizji jaka nastąpiła na szkodę zgłaszającego, jednak obraz nie pozwolił na identyfikację numerów rejestracyjnych. Dzięki kilkugodzinnej żmudnej pracy operatorów monitoringu udało się odczytać na innych kamerach monitoringu miejskiego pełne dane tablicy rejestracyjnej pojazdu oraz jego markę, którego kierujący doprowadził do kolizji drogowej. Kierujący za spowodowanie zdarzenia odpowie z art 86 par 1 Kodeksu wykroczeń - informuje Krzystzof Tokarz, komendat Straży Miejskiej w Andrychowie.

źródło: Straż Miejska Andrychów
reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

cath, 27.03.2024 16:15

@waldemar 231 Trudno monitorować teren całego miasta.Dobre i to.

waldemar231, 27.03.2024 15:00

To widzą, dziecka nikt znaleźć nie potrafił, medale im dajcie

Bento_A.A., 27.03.2024 12:42

Dobrze że mamy straż miejską :)