reklama

Kolejna interwencja w tym samym budynku w związku z czadem

, Na sygnale, Wiadomości, 11.01.2019 07:30, red
Sytuacja jest poważna.
Kolejna interwencja w tym samym budynku w związku z czadem
W czwartek (10.01) wieczorem strażacy po raz kolejny interweniowali w budynku nr 4 przy ulicy Włókniarzy w Andrychowie. W jednym z mieszkań włączył się czujnik tlenku węgla. I rzeczywiście - jak się okazało - wezwani na miejsce strażacy stwierdzili obecność tlenku węgla w powietrzu. Tym razem nikomu nic się nie stało.

Dodamy, że podobna sytuacja miała miejsce także w środę wieczorem - wówczas jeden z mieszkańców tego budynku z objawami zatrucia czadem został przewieziony do szpitala.

Jak informuje nas oficer dyżurny w PSP w Wadowicach, w piątek na miejsce ma przybyć kominiarz, który sprawdzi dokładne drożność przewodów wentylacyjnych w tym budynku, a także sprawność urządzeń typu piecyki gazowe.

xxx

Dodajmy, że w czwartek wieczorem strażacy usuwali także skutki kolizji drogowych w Roczynach na ul. Wiedeńskiej oraz w Targanicach.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

agares, 11.01.2019 10:35

czadomaaaaaaaaaan